Niedziela, 14 czerwca 2026 r., imieniny Elizy, Bazylego, Waleriana
Nagrania wideo z piratami drogowymi w Łodziskach nadesłał do nas czytelnik Tomasz. Mieszkaniec okolic Ostrołęki dzięki samochodowej kamerze uwiecznił kierowców wyprzedzających na podwójnej linii ciągłej, namalowanych na drodze wysepkach i lewoskrętach.
- Postanowiłem podzielić się kilkoma filmami, na których widać kierowców łamiących przepisy ruchu drogowego. Do zdarzeń, któe zarejestrowała moja samochodowa kamera, doszło w Łodziskach koło Ostrołęki (gm. Lelis). Brak mi słów na zachowanie kierowców tych aut, nie mogę na to patrzeć. Jak oni mogą tak jeździć i zagrażać innym uczestnikom ruchu? - napisał do nas Tomasz.
Kompilację nagrań zamieściliśmy na dole artykułu.