« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 14 czerwca 2026 r., imieniny Elizy, Bazylego, Waleriana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Kompilacja nagrań piratów drogowych w Łodziskach (wideo)

Nagrania wideo z piratami drogowymi w Łodziskach nadesłał do nas czytelnik Tomasz. Mieszkaniec okolic Ostrołęki dzięki samochodowej kamerze uwiecznił kierowców wyprzedzających na podwójnej linii ciągłej, namalowanych na drodze wysepkach i lewoskrętach.

- Postanowiłem podzielić się kilkoma filmami, na których widać kierowców łamiących przepisy ruchu drogowego. Do zdarzeń, któe zarejestrowała moja samochodowa kamera, doszło w Łodziskach koło Ostrołęki (gm. Lelis). Brak mi słów na zachowanie kierowców tych aut, nie mogę na to patrzeć. Jak oni mogą tak jeździć i zagrażać innym uczestnikom ruchu? - napisał do nas Tomasz.

Kompilację nagrań zamieściliśmy na dole artykułu.

Reklama
Wyświetleń: 10718
 
10:03, 09.07.2017 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły