« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Konkurs piosenki angielskiej w "Krainie Misiów" (zdjęcia)

Fot. archiwum przedszkolaFot. archiwum przedszkola"Music is my best friend" - pod takim hasłem odbył się pierwszy międzyprzedszkolny konkurs piosenki anglojęzycznej zorganizowany przez Przedszkole Miejskie nr 17 "Kraina Misiów" w Ostrołęce. W konkursie wystartowało jedenastu rozśpiewanych uczestników.

Celem konkursu jest m.in. propagowanie nauki języka angielskiego poprzez piosenkę, promowanie aktywności twórczej dzieci. Zmagania uczestników poprzedziła część artystyczna w wykonaniu dzieci z grupy III, które zaprezentowały się w układzie tanecznym oraz Wiktoria i Krysia z grupy VI, które zaśpiewały piosenkę pt. "She loves you".

- Jury miało bardzo poważne zadanie, ponieważ wszyscy uczestnicy zaprezentowali się fantastycznie w swoich utworach. Przewodnicząca jury dyrektor Danuta Gołaś ogłosiła, że komisja podjęła decyzję, iż wszyscy uczestnicy zajmują zaszczytne pierwsze miejsce. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy. Na koniec na wszystkich uczestników konkursu czekał słodki poczęstunek, który był doskonałą okazją do wymiany swoich spostrzeżeń przez przedszkolaków - informują panie z przedszkola.

Pierwsza edycja konkursu odbyła się 22 marca br. w PM nr 17.

Zobacz zdjęcia:
Konkurs piosenki anglojęzycznej w PM nr 17 (fot. archiwum przedszkola)

Wyświetleń: 729
 
10:32, 29.03.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne