« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 7 czerwca 2026 r., imieniny Roberta, Wiesława, Ariadny

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Król disco polo wystąpi w Ostrołęce, ale dopiero za rok (wideo)

Zenon Martyniuk będzie najprawdopodobniej gwiazdą przyszłorocznego Festynu Dworcowego na os. Stacja. Fani zespołu Akcent nie muszą jednak czekać tak długo na występ króla disco polo. Zespół Akcent zagra już jutro (niedziela) w Łomży, a w połowie lipca w Różanie.

Króla polskiego disco polo zapowiedział pod koniec tegorocznego Festynu Dworcowego Mirosław Rosak, przewodniczący osiedla Stacja.
- Mamy już podpisaną wstępną umowę z zespołem Akcent - powiedział przewodniczący Rosak.

Fani disco polo nie muszą jednak czekać na występ ulubionej gwiazdy aż rok. Akcent wystąpi na żywo w najbliższą niedzielę (18 czerwca) w Łomży, a w połowie lipca będzie gwiazdą Dni Różana.

Reklama
Wyświetleń: 11964
 
11:32, 17.06.2017 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły