« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 1 października 2020 r., imieniny Danuty, Remigiusza, Romana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Książka "Malutki chłopaczek z niewielką dziewczynką" już w księgarniach (zdjęcia)

Promocja książki dla dzieci "Malutki chłopaczek z niewielką dziewczynką" odbyła się w poniedziałek, 5 grudnia w Zaczarowanym Przedszkolu w Ostrołęce.
Autorką publikacji jest ostrołęczanka Joanna Brodowska.

- Książka powstawała dość długo - mówi pisarka. - Więcej czasu zajmowały mi jednak korekty, niż samo pisanie. Ja raczej podążam za galopującą wyobraźnią i piszę to co widzę. Inspiracją do napisania tej książki były dla mnie moje dzieci. Cały czas obserwuję, jak się one zachowują, jaki mają temperament i później przenoszę to na papier, tworzę bajki. W publikacji znalazły się cztery opowiadania, każda historia zawiera morał.

Ostrołęczanka przyznaje, że jest w trakcie pisania kolejnych książek. Obecnie powstają bajki terapeutyczne dla dzieci oraz książka promującą imprezy regionalne.

- Bajka promująca Kurpiowszczyznę opowiada o chłopcu, który spotkał kosmitów i postanowił pokazać im nasz region oraz tradycyjne imprezy. Zaczęłam od opisu Miodobrania Kurpiowskiego, a w planach są jeszcze m.in.: Wesele Kurpiowskie w Kadzidle i Niedziela Palmowa w Łysych - dodaje Joanna Brodowska.

Książkę pt. "Malutki chłopaczek z niewielką dziewczynką" wydało Wydawnictwo ZIZ. Publikacja zawiera 50 stron, można ją nabyć w ostrołęckich księgarniach.

Zobacz zdjęcia:
Promocja książki "Malutki chłopaczek z niewielką dziewczynką" (05.12.2011)

Wyświetleń: 802
 
15:56, 07.12.2011 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne