« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 19 października 2017 r., imieniny Piotra, Pawła, Ziemowita

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Kurs "Bądź Bezpieczna" podsumowany (zdjęcia)

Zakończyła się kolejna edycja kursu "Bądź bezpieczna". W tegorocznym szkoleniu wzięło udział 30 kobiet z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Podczas zajęć uczestniczki poznały techniki samoobrony, a także nauczyły się odpowiednich zachowań w sytuacjach zagrażających zdrowiu i życiu.

- Panie wzięły udział w zajęciach, dotyczących między innymi: samoobrony, strzelania z broni palnej, bezpieczeństwa w środkach komunikacji publicznej czy też udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej - podsumowuje mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy ostrołęckiej komendy policji.

Oprócz zajęć praktycznych, kursantki uczestniczyły również w zajęciach teoretycznych.

- Dotyczyły one między innymi: psychologii i wiktymologii, bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz w środkach komunikacji publicznej, a nawet dietetyki - mówi oficer prasowy.

Kurs został zorganizowany już po raz czternasty. Podsumowanie tegorocznej akcji odbyło się w środę 5 lipca w siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. Uczestniczki otrzymały z rąk organizatorów pamiątkowe dyplomy, certyfikaty oraz puchary dla najlepiej strzelających. Nie zabrakło również jubileuszowego tortu.

Zobacz zdjęcia:
Podsumowanie kursu "Bądź Bezpieczna" (05.07.2017)

Wyświetleń: 5268
 
10:18, 06.07.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Farfocel
16:12, 06.07.2017 r.
A co to za buhaj na fotce 4
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne