« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 26 września 2017 r., imieniny Justyny, Cypriana, Euzebiusza

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Lewicki zamiast Wiplera w WSAP

Fot. Dawid Lewicki/FacebookFot. Dawid Lewicki/FacebookPrzemysław Wipler, były poseł PiS, a także do niedawna wiceprezes partii Wolność (niegdyś Korwin) nie przyjedzie jednak do naszego miasta. Wycofał się z działalności politycznej po publikacji "Faktu" na temat nieprawidłowości w fundacji Wolność i Nadzieja, której był współzałożycielem.

W niedługim czasie po ukazaniu się artykułu w dzienniku "Fakt", Przemysław Wipler poinformował na swoim profilu facebookowym, że odchodzi z polityki.

- Niezależnie od powyższych deklaracji postanowiłem zrezygnować z działalności politycznej, w tym z aktywności w partii Wolność. W trakcie ostatnich lat byłem wielokrotnie atakowany politycznie i medialnie. Jestem twardym człowiekiem i znoszę te ataki, jednak coraz większym ciężarem są one dla moich najbliższych, żony i coraz starszych dzieci. Te same media które atakują mnie aktualnie wielokrotnie wcześniej pisały na mój remat nieprawdę, nigdy nie prostowały swoich kłamstw i ewidentnych pomówień. Ataki medialne nie są jednak bezpośrednią przyczyną mojej decyzji, która dojrzewała od dłuższego czasu - napisał na Facebooku Wipler.

Spotkanie zaplanowane w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Ostrołęce jednak się odbędzie, tyle że z mieszkańcami miasta porozmawia nie Przemysław Wipler, a Dawid Lewicki, wiceprezes partii Wolność.

Wydarzenie odbędzie się w środę 26 kwietnia w WSAP przy ul. Korczaka 73. Początek o godz. 16.00.

Wyświetleń: 1906
 
12:30, 25.04.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Ilona
06:38, 26.04.2017 r.
Wielka szkoda :(
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne