« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 14 czerwca 2026 r., imieniny Elizy, Bazylego, Waleriana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Lokomotywa zjechała z torów (zdjęcia)

Pociąg towarowy przewożący żwir zamiast na przejazd kolejowy wjechał na bocznicę i zakończył swoją jazdę na kępach trawy. Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy poranek. Skład nie skręcił na właściwy tor, którym pociąg miał przejechać przez ul. Ostrowską.

Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Za informację o zdarzeniu dziękujemy czytelnikowi.

Zobacz zdjęcia:
Lokomotywa poza torami (04.05.2015)

Reklama
Wyświetleń: 12321
 
15:56, 04.05.2015 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły