« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 18 czerwca 2026 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Mamy wiosnę!

Ostrołęccy motocykliści po raz kolejny wspólnie powitali wiosnę. W sobotnie popołudnie, pomimo padającego śniegu, nad Narwią spalono marzannę, bogini symbolizującą zimę i śmierć. Witanie wiosny udało się, gdyż tuż po wydarzeniu na niebie pojawiło się słońce.

Członkowie i sympatycy Ostrołęckiej Grupy Motocyklowej spotkali się na parkingu przed supermarketem E.Leclerc skąd w korowodzie wyruszyli na plażę miejską. na brzegu rzeki spalono kukły symbolizujące zimę. W akcji pn. "Motomarzanna" wzięło udział także kilkoro ostrołęckich morsów, którzy w tym czasie na miejskiej plaży zażywało kąpieli.

Zobacz zdjęcia:
Motocykliści powitali wiosnę (20.03.2016)

Reklama
Wyświetleń: 11775
 
17:51, 19.03.2016 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły