« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 24 września 2018 r., imieniny Gerarda, Teodora, Hermana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Meble ogrodowe - co warto mieć w swoim ogrodzie?

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami. Miłośnicy spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu zaczynają się zastanawiać, jakie sprzęty przydadzą się w ogrodzie, co postawić na tarasie itp. Duży wybór mebli ogrodowych nie ułatwia nikomu sprawy.

Firma meblobranie.pl przygotowała krótki przegląd najciekawszych typów mebli ogrodowych.

Komplet wypoczynkowy czy stół ogrodowy z krzesłami?
Klienci najczęściej decydują się na wybór kompletu wypoczynkowego lub zestawu ogrodowego stołowego - mówi Sławomir Swoboda z firmy Meblobranie.pl. To swoisty "must have" wśród mebli ogrodowych. Decyzja jaki komplet wybrać zależy przede wszystkim od naszych potrzeb - czy chcemy przy komplecie tylko pić herbatę czy też spożywać posiłki? W tym sezonie wielu producentów dostrzegło potrzebę stworzenia kompletu, który będzie łączył obie te funkcje, więc podjęcie decyzji powinno być łatwiejsze.

Wygodne leżakowanie na słońcu
Osoby lubiące wylegiwać się na świeżym powietrzu bardziej zainteresowane będą innymi typami mebli - leżakami ogrodowymi i hamakami. Leżaki świetnie się sprawdzą w ogrodzie, na tarasie czy nad basenem. Można swobodnie się na nich opalać i odpoczywać. Hamak oferuje nieco inny typ wypoczynku. Materiał z którego jest tworzony miękko opatula wypoczywającego i częściowo osłania go przed słońcem. Dodatkowo w hamaku możemy lekko bujać się w rytm wiatru. Który z tych mebli wybierzemy do ogrodu zależy tylko od nas.

Duża huśtawka a może wygodna ławeczka?
Bardzo lubianym elementem wyposażenia ogrodów są też huśtawki i ozdobne drewniane ławeczki. To bardzo klasyczne meble ogrodowe, które w swoich ogrodach stawiali już nasi rodzice. Huśtawka wymaga nieco więcej miejsca do rozstawienia, ale zazwyczaj jest wygodniejsza - wyposażona w dodatkowe poduchy zwiększające komfort wypoczynku. Ławeczka to z kolei mebel, który zmieści się wszędzie, nawet w bardzo malutkim ogrodzie. Przy odpowiedniej konserwacji przez wiele lat będzie stanowić prawdziwą ozdobę ogrodu.

Te kilka propozycji nie wyczerpuje oczywiście dostępnej na rynku oferty. Warto jednak potraktować tę listę jako punkt wyjścia przy planowaniu swojego wymarzonego ogrodu. Co więc postawicie w swoim ogrodzie - ławeczkę czy może komplet wypoczynkowy?

Więcej informacji zapraszamy w artykule: http://www.meblobranie.pl/porady/7-typow-mebli-ogrodowych/.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 1854
 
07:54, 07.06.2016 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

12:02, 07.06.2016 r.
Jeśli chodzi o leżaki ogrodowe, to osobiście polecam takie, które wykorzystamy również podczas przyjęcia w ogrodzie. Ostatnio kupiłam krzesło: fotel-galaxy-plus-nomi-g00705bb.html . Ma regulowane oparcie i podnóżek, dlatego wykorzystuje go jako fotel i leżak. Naprawdę polecam! :smile:
Aaa
23:14, 07.06.2016 r.
Yo
Sylwia
14:09, 05.07.2016 r.
Dla mnie ważne żebym miała chociaż jakieś wygodne krzesło cyz fotel, ale takie całe meble ogrodowe sie zawsze sprawdzają, w sklepie Dajar są bardzo ładne zestawy całe też.
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne