Niedziela, 7 czerwca 2026 r., imieniny Roberta, Wiesława, Ariadny
Pochodząca z Łysych modelka Żaneta Tyc została bohaterką najnowszego teledysku pt. "Nie mam siana" olsztyńskiej grupy "Faster", grającego muzykę disco polo. Największe przeboje duetu to "Zróbmy deal" (ponad milion wyświetleń na YouTube), "Jesteś głupia" czy "Mega party".
- Klip kręciliśmy trzy dni - mówi portalowi olsztyn.com.pl Paweł Pilipienko, członek grupy. - Zdjęcia nagrywaliśmy w... naszej pizzerii, olsztyńskim autobusie oraz w jednym z wynajętych apartamentów - dodaje.
Zespół "Faster" jest dobrze znany fanom disco-polo. Działa na muzycznej scenie od sześciu lat w niezmienionym składzie - Paweł Leszczyński oraz Paweł Pilipienko.