« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Misie odwiedziły Przedszkole Miejskie nr 17 (zdjęcia)

Kubuś Puchatek, Niedźwiedź Brunatny, Panda oraz Niedźwiedź Polarny - te niezwykłe postacie odwiedziły dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 17 w Ostrołęce.
25 listopada w placówce obchodzono Światowy Dzień Pluszowego Misia. Na wszystkie dzieci, które w piątek przyszły do przedszkola czekała miła niespodzianka. Już w szatni misie wręczały dzieciom słodkie upominki i zapraszały do wspólnej zabawy. Pluszaki towarzyszyły maluchom także podczas zajęć.

- W tym dniu każde dziecko przyniosło do przedszkola swojego ulubionego misia. Ponadto przygotowane były gry i zabawy przy muzyce - mówi Danuta Gołaś, dyrektor ostrołęckiej "siedemnastki". - Takie przedsięwzięcie bardzo się naszym przedszkolakom podoba. Widzimy, jak wiele radości sprawia dzieciom udział w tych niezwykłych obchodach. Myślę, że święto to będziemy kultywować w naszej placówce każdego roku.

Organizatorkami przedsięwzięcia były: Barbara Długołęcka, Iwona Ciecierska i Ewelina Kwaśny. Przypomnijmy, Światowy Dzień Pluszowego Misia został ustanowiony na cześć pierwszego pluszaka, który w 2002 roku obchodził setną rocznicę urodzin.

Zobacz zdjęcia:
Misie odwiedziły Przedszkole Miejskie nr 17 (25.11.2011)

Wyświetleń: 746
 
19:04, 28.11.2011 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne