Niedziela, 14 czerwca 2026 r., imieniny Elizy, Bazylego, Waleriana
Kobieta kierująca oplem astra kombi na olsztyńskich numerach rejestracyjnych wjechała pod prąd w ulicę Chopina w Ostrołęce. Do zdarzenia doszło w środę po godz. 18.00. Na nagraniu wideo widać jak kobieta wjeżdża na chodnik i próbuje zawrócić na wąskiej ulicy.
Problemem okazały się nadjeżdżające samochody, których kierowcy nie spodziewali się manewrującego pojazdu. Nie wiedzieć czemu kobieta dodatkowo wyłączyła światła mijania, więc jej auto na drodze było niewidoczne. Po kilku minutach udało się jej zawrócić, przypomniała sobie także o włączeniu świateł, i ruszyła w dalszą drogę.