« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 23 października 2017 r., imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Mobilna wulkanizacja

Opony i felgi w samochodach każdego dnia poddawane są ciężkiej próbie. Silne mrozy, jak również nasłonecznienia wpływają na nie niekorzystnie. Również dziury, krawężniki, czasami oraz zaniedbania samych użytkowników powodują ich uszkodzenie.

Owych defektów nie da się uniknąć, jednak wiąże się to z koniecznością wizyty w zakładzie wulkanizacyjnym.

Jednak nie każdy z nas ma czas, żeby wszystko na bieżąco kontrolować i naprawiać. Odczekanie na swoją kolej w serwisie wulkanizacyjnym niekiedy podnosi ciśnienie, zwłaszcza w okresie wczesnowiosennym, gdy wszyscy na raz chcą zmienić opony zimowych na letnie. Dlatego wiele firm wulkanizacyjnych wprowadziło do swoich usług mobilną wulkanizację, która cieszy się coraz to większym powodzeniem.

Nie trzeba już tracić cennego czasu w kolejkach do wymiany opon, teraz to samochód dostawczy z wyspecjalizowanym sprzętem przyjeżdża do naszego domu i na miejscu dokonuje wymiany lub naprawy opon.

Mobilna wulkanizacja działa już w wielu miastach Polski takich jak: Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Warszawa, Sopot, Malbork, Gniew, Kwidzyn, Pruszcz Gdański, Pelplin, Tczew, Starogard Gdański, Wejherowo oraz w pobliskich mniejszych miejscowościach. Również mniejsze zakłady wulkanizacyjne powoli zaczynają wdrażać w zakres swych obowiązków mobilną wulkanizację. Wystarczy tylko poświęcić chwilę czasu na wyszukanie przydatnych informacji w internecie i wykonać telefon do firmy.

Następnie umówić się na termin i bez wychodzenia z domu wymienić oponę na parkingu przed domem.

Jak działają usługi mobilnej wulkanizacji?
Serwisy oferujące mobilną wulkanizację zapewniają pomoc w sytuacjach awaryjnych jak również w planowaniu z dużym wyprzedzeniem serwisowania opon. Niektóre firmy wulkanizacyjne mają czynne przez 24 godzin na dobę.

Zakłady mobilnej wulkanizacji również dysponują wyspecjalizowanym sprzętem pozwalającym na miejscu dokonania niezbędnych napraw. Najwyższej jakości klucz dynamometryczny przy odkręcaniu kół, by zawsze podczas awarii można było szybko odkręcić koła. Niektóre firmy oferują również czyszczenie opon oraz felg po wymianie z pasty wulkanizacyjnej oraz wymianę starych wentyli na nowe bez dodatkowych opłat. Jeżeli klient sobie życzy, również oferowana jest usługa uzupełnienia opony azotem w gratisie. Podczas wymiany opon nie dochodzi do zarysowania felg, gdyż sprawdzone i pewne firmy mobilnej wulkanizacji używają bezłyżkowych montażownic.

Wymiana opon nigdy nie była tak łatwa. Jeden telefon do serwisu mobilnej wulkanizacji i mamy z głowy problem. Samochody dostawcze z profesjonalnym sprzętem mogą przyjechać pod nasz dom i na miejscu wymienić i naprawić oponę. Usługi te również mogą być wykonywane w miejscu pracy, na parkingach oraz w każdym innym miejscu bez szkody na ruch drogowy. Wszędzie tam gdzie można zaparkować.

Dzięki usługą mobilnej wulkanizacji kierowcy mogą spędzać czas ze swoimi najbliższymi i cieszyć się z wolnego czasu. O naprawę i wymianę opon zatroszczy się firma mobilnej wulkanizacji.

Artykuł poleca oponynaczas.pl.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 2454
 
09:46, 29.07.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne