Niedziela, 14 czerwca 2026 r., imieniny Elizy, Bazylego, Waleriana
W niecodziennych miejscach modliły się dzisiaj kilkudziesięcioosobowe grupy ostrołęczan. Koronkę do Miłosierdzia Bożego wierni odmówili m.in. przed wejściem do Galerii Bursztynowej, na parkingu przed supermarketem E.Leclerc oraz przed marketem Marc-Pol.
O wspólnej modlitwie, która była częścią ogólnopolskiej akcji zorganizowanej z okazji obchodów 1050 rocznicy chrztu Polski, poinformował "Tygodnik Ostrołęcki".