« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 29 października 2020 r., imieniny Euzebii, Wiloletty, Narcyza

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

MODR w Ostrołęce ma już nowego dyrektora

Bogdan Bagiński, dyrektor MODR Ostrołęka, fot. Starostwo Powiatowe w Makowie MazowieckimBogdan Bagiński, dyrektor MODR Ostrołęka, fot. Starostwo Powiatowe w Makowie MazowieckimBogdan Bagiński, samorządowiec i radny powiatu makowskiego, objął funkcję dyrektora Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Ostrołęce. Obowiązki przejął po wieloletnim szefie ostrołęckiego oddziału MODR Wiesławie Szczubełku.

Ustępujący dyrektor, na początku października tego roku, został oficjalnie powołany na stanowisko zastępcy dyrektora Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Warszawie. Akt powołania odebrał z rąk Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Wiesław Szczubełek ostrołęcką placówką MODR kierował od 2007 roku. Jest też radnym miasta Ostrołęki i zastępcą przewodniczącego rady miasta.

Bogdan Bagiński, nowy dyrektor MODR, ma 55 lat. Urodził się w Czerwonce w powiecie makowskim. Jest współwłaścicielem firmy, która zajmuje się m.in. gospodarowaniem odpadami, demontażem, złomem, motorecyklingiem i utylizacją. Posiada gospodarstwo rolne. Umiejętności kierownicze nabywał pełniąc funkcję sołtysa i wójta, a także prowadząc działalność gospodarczą. Obecnie jest radnym powiatu makowskiego, wybranym z ramienia partii Prawo i Sprawiedliwość.

Nowego szefa przedstawiono oficjalnie pracownikom w poniedziałek 14 listopada w siedzibie MODR przy ul. Targowej 4.

Wyświetleń: 3515
 
15:54, 14.11.2016 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne