« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 17 czerwca 2026 r., imieniny Laury, Alberta, Marcjana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Morsom mróz niestraszny (zdjęcia)

Fot. Facebookowy profil ostrołęckich morsówFot. Facebookowy profil ostrołęckich morsówDla ostrołęckich morsów sezon na kąpiele w zbiornikach wodnych w pełni. W niedzielę przy ośmiostopniowym mrozie grupa około 15 osób zanurzyła się w lodowatej Narwi. Przed wejściem do wody trzeba było rozkuć lód. Niektórym jednak kąpiel nie wystarczyła i postanowili wytarzać się w śniegu.

Nieformalna grupa ostrołęckich morsów zanurza się w lodowatej wodzie niemal codziennie. W weekendy można ich spotkać na terenie żwirowni w Grodzisku koło Czerwina oraz na plaży miejskiej w Ostrołęce.

Zobacz zdjęcia:
Niedzielna kąpiel ostrołęckich morsów

Reklama
Wyświetleń: 9877
 
17:16, 08.01.2017 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły