W sobotę, 14 maja około północy zaobserwowałem na niebie kilka dziwnych światełek - pisze nasz Czytelnik. - Nie wiem co to było, ale zrobiłem im zdjęcia z dachu mojego domu. Może był to jakiś przelot samolotów? Mieszkam w Olszewo-Borkach. Dodam, że światła przemieszczamy się po niebie w kierunku zachodnim, musiały znajdować się bardzo daleko, gdyż nie było prawie nic słychać. Wpadłem na pomysł, żeby podzielić się to informacją właśnie przez wasz portal, może ktoś wie co to mogło być? - pyta nasz Czytelnik.