« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 7 czerwca 2026 r., imieniny Roberta, Wiesława, Ariadny

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Może ktoś wie, co to mogło być? (zdjęcia)

W sobotę, 14 maja około północy zaobserwowałem na niebie kilka dziwnych światełek - pisze nasz Czytelnik.
- Nie wiem co to było, ale zrobiłem im zdjęcia z dachu mojego domu. Może był to jakiś przelot samolotów? Mieszkam w Olszewo-Borkach. Dodam, że światła przemieszczamy się po niebie w kierunku zachodnim, musiały znajdować się bardzo daleko, gdyż nie było prawie nic słychać. Wpadłem na pomysł, żeby podzielić się to informacją właśnie przez wasz portal, może ktoś wie co to mogło być? - pyta nasz Czytelnik.

Zobacz zdjęcia:
Może ktoś wie, co to mogło być? (05.2011)

Widziałeś coś ciekawego?Jeśli widziałeś coś ciekawego to zrób zdjęcie i napisz redakcja@moja-ostroleka.pl lub wyślij mms na numer 606 608 515.

Reklama
Wyświetleń: 9842
 
14:07, 27.05.2011 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły