Niedziela, 7 czerwca 2026 r., imieniny Roberta, Wiesława, Ariadny
Co roku tysiące młodych i starszych ostrołęczan wyrusza na Mazury. Czysta woda w jeziorze, cicha plaża, koc, najbliżsi. Ile jezior tyle miejsc. I właśnie z takim pytaniem do naszych czytelników zwrócił się na forum użytkownik H___G. Na Mazury! Tylko gdzie?
- Ja proponuję Krzyże - pisze ffoczka. Dla mnie jest to najdogodniejsze miejsce do odpoczynku na Mazurach z wielu powodów.
1. Blisko od Ostrołęki tylko 80 km.
2. Jest tam wszystko co do odpoczywania potrzebne: sklepiki, bary, molo z łagodnym zejściem do kąpania, prąd, toalety i woda bieżąca na polu namiotowym.
3. Ceny też nie są zbyt wygórowane.
4. A co najważniejsze od tego roku jest możliwość wynajęcia przyczepy kempingowej na miejscu. Ceny wynajmu wahają się od 40 do 80 zł.
5. Istnieje możliwość wynajęcia sprzętu wodnego a mianowicie: kajaki, rowery wodne a nawet łódki.
Przeczytaj cały wątek na forum:
Na Mazury! Tylko gdzie?