« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 17 czerwca 2026 r., imieniny Laury, Alberta, Marcjana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Najbardziej znany piłkarz ostrołęckiej Narwi zatrzymany przez CBŚ i aresztowany

Marcin T. w tym sezonie zdobył dla Narwi 8 bramek
Marcin T., piłkarz ostrołęckiej Narwi został zatrzymany przez Centralne Biuro Śledcze.
Wraz z dwoma innymi ostrołęczanami został przewieziony do warszawskiego aresztu. Prokuratura zarzuca im handel narkotykami.
27-letni Marcin T. to najbardziej znany piłkarz występujący obecnie w ostrołęckiej Narwi. W przeszłości był zawodnikiem m.in. GKS Bełchatów i Jagiellonii Białystok. W Ekstraklasie zaliczył 17 występów i zdobył dwie bramki.

Reklama
Wyświetleń: 10414
 
19:54, 13.04.2010 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły