Najbardziej znany piłkarz ostrołęckiej Narwi zatrzymany przez CBŚ i aresztowany
 |
|
| Marcin T. w tym sezonie zdobył dla Narwi 8 bramek |
Marcin T., piłkarz ostrołęckiej Narwi został zatrzymany przez Centralne Biuro Śledcze.Wraz z dwoma innymi ostrołęczanami został przewieziony do warszawskiego aresztu. Prokuratura zarzuca im handel narkotykami.
27-letni Marcin T. to najbardziej znany piłkarz występujący obecnie w ostrołęckiej Narwi. W przeszłości był zawodnikiem m.in. GKS Bełchatów i Jagiellonii Białystok. W Ekstraklasie zaliczył 17 występów i zdobył dwie bramki.
- Wyświetleń: 10414
-
- 19:54, 13.04.2010 r.