« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Najmłodsi mieszkańcy w ratuszu (zdjęcia)

Fot. Urząd Miasta OstrołękiFot. Urząd Miasta OstrołękiDzieci z Przedszkola Miejskiego nr 17 z grupy misia Colargola, wraz ze swoimi opiekunami odwiedziły ostrołęcki ratusz. Najmłodsi spotkali się z samorządowcami oraz pracownikami urzędu, zobaczyli też na czym polega praca w urzędzie miasta i jak wygląda sala obrad.

To była dla dzieci pierwsza lekcja samorządności. O swoich obowiązkach opowiedzieli małym uczniom wiceprezydent Grzegorz Płocha, przewodniczący rady miasta Jerzy Grabowski oraz skarbnik urzędu Ewa Waszkiewicz Sznyter.

- Goście samorządowców dowiedzieli się czym na co dzień zajmuje się prezydent, jak działa rada miasta i gdzie zapadają wszystkie ważne dla nas decyzje. Można było też przymierzyć łańcuch przewodniczącego rady miasta i usłyszeć kilka zdań o patronie Ostrołęki. Dla zmęczonych zwiedzaniem przygotowano napoje i regenerujące siły słodycze. Były także wspólne zdjęcia, w tym jedno pod pomnikiem generała Józefa Bema - czytamy w relacji z wizyty przedszkolaków na stronie ratusza.

Zobacz zdjęcia z wizyty dzieci z PM nr 17 na stronie Urzędu Miasta w Ostrołęce.

Wyświetleń: 530
 
10:29, 12.05.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne