« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 18 października 2017 r., imieniny Juliana, Łukasza, Bratumiła

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Największy skład zbiorników do oleju napędowego w północno-wschodniej Polsce (zdjęcia)

Firma Berater z Ostrołęki jest autoryzowanym dealerem i serwisem polskiego producenta zbiorników JFC Polska. W ofercie zbiorniki "na miarę" wyposażone według potrzeb klienta. Zbiorniki oraz wszystkie potrzebne części dostępne są w magazynie i dostępne niemal od ręki.

Na etapie zamówienia dobiera się m.in.:
- sposób zasilania pompy: elektrycznie AC 230V, DC 12V lub 24V,
- wydajność pompy w litrach na minutę: 40, 56, 70, 110 lub więcej,
- markę i klasę licznika: mechaniczny, elektroniczny (turbinowy lub zębatkowy, z małym lub dużym wyświetlaczem), o różnym przepływie, firm: Piusi, Raasm, G-Flow,
- filtr: jednorazowy lub wielorazowy (który można czyścić), z separatorem wody, z odstojnikiem,
- rodzaj opomiarowania zbiornika czyli urządzenie, które pokazuje ilość paliwa w zbiorniku,
- średnicę i długość węża do tankowania pojazdów,
- pistolet: zwykły lub automatyczny, o małym lub dużym przepływie,
- sposób tankowania zbiornika: z góry lub z dołu,
- rodzaj zabezpieczenia przed przepełnieniem zbiornika: mechaniczny - elektroniczny,
- możliwość zainstalowania systemu rozliczenia na karty magnetyczne lub chipy, który może komunikować się z komputerem za pomocą transmitera, WiFi, czy też karty telefonicznej,
- program do rozliczeń tankowania na karty, robienia zestawień i kontroli spalania pojazdów,
- rodzaj oświetlenia i wiele innych.

Firma na terenie siedziby posiada zawsze kilkanaście zbiorników do oleju napędowego o pojemności 2500 i 5000 litrów oraz zbiorniki przewoźne o pojemności 600 litrów, które także spełniają wszystkie nowe wymagania.

Ceny zbiorników
Jeśli weźmiemy pod uwagę jakość zbiorników i zastosowanych urządzeń, to ceny są wyjątkowo atrakcyjne. Za rozsądne pieniądze firma Berater oferuje wyrób z najwyższej półki, który będzie bezawaryjnie służył przez wiele lat. Ceny są zależne od wyposażenia, najczęściej kupowane zbiorniki wyposażone są m.in. w najlepszy licznik K600, pompę żeliwną 70 l/min. z odpowietrznikiem i zaworem by-pass, filtr wielorazowy, węże Semperit, pistolet automatyczny.

Ważne: Tankowanie oleju napędowego do beczek i zbiorników bez dokumentacji oraz tankowanie bezpośrednio do zbiorników samochodowych poza terenem stacji paliw będzie od 1 maja 2017 br. podlegało wysokiej karze.

Berater posiada w sprzedaży zbiorniki do AdBlue o pojemnościach 450, 600, 1500, 2500 i 5000 litrów. Jedno i dwupłaszczowe także z izolacją i ogrzewaniem.

Ponadto w ofercie sprzedaż wszystkich marek opon do samochodów ciężarowych, dostawczych, osobowych i motocykli oraz maszyn przemysłowych i rolniczych. Berater to jedyna w okolicach Ostrołęki firma, która posiada nowoczesne urządzenia do naprawy ogumienia na gorąco. Na wiosenny sezon wymiany opon firma Berater przygotowała bardzo atrakcyjne oferty.

Zapoznaj się z ofertą na agregaty prądotwórcze firmy FOGO.

Wszelkie pytania można kierować na adres e-mail lub telefonicznie pod numerem 506-215-908. Odwiedź tematyczne strony internetowe www.berater.net.pl oraz www.paliwowiec.pl.

Zapraszamy,

Berater
Ostrołęka, ul. Graniczna 10
tel. 506-215-908

www.berater.net.pl

Zobacz zdjęcia:
Berater (03.2017)

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 6101
 
18:35, 11.03.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne