« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 24 września 2017 r., imieniny Gerarda, Teodora, Hermana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Najzdolniejsi uczniowie nagrodzeni

fot. II SLO Ostrołęka Ostrołęka
fot. II SLO Ostrołęka
Najlepsi uczniowie z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego otrzymali stypendia premiera.
Z ostrołęckich szkół wyróżniono dziesięcioro uczniów, z powiatu ostrołęckiego także. Zdobycie wymarzonego stypendium nie było łatwe. Warunkiem przyznania było uzyskanie przez ucznia najwyższej średniej ocen w szkole, ale nie niższej niż 4,75 oraz co najmniej dobrej oceny z zachowania.

fot. II SLO Ostrołęka Ostrołęka
fot. II SLO Ostrołęka
Stypendyści z Ostrołęki: Wojciech Staśkiewicz - I LO w Ostrołęce, Cezary Kardaś - II LO w Ostrołęce, Jakub Wawrzyszczak - III LO w Ostrołęce, Przemysław Deptuła - II SLO w Ostrołęce, Karolina Plona - w ZSZ nr 1 w Ostrołęce, Paweł Polkowski - w ZSZ Nr 2 w Ostrołęce, Karolina Pędzich - w ZSZ Nr 3 w Ostrołęce, Anita Kwiatkowska - w ZSZ Nr 3 w Ostrołęce, Karolina Kupis - w ZSZ Nr 4 w Ostrołęce, Piotr Roicki - LO Klasyczne w Ostrołęce.

Stypendyści z powiatu ostrołęckiego: Krystian Gotlib - ZSP Łyse, Joanna Popielarz - Łyse, Arkadiusz Szumowski - Baranowo, Aleksandra Mierzejewska - Czerwin, Monika Ponichtera - Goworowo, Mateusz Czartoryjski - Troszyn, Patrycja Brodzik - Myszyniec, Adrian Szmigiel - Myszyniec, Kinga Samsel - Kadzidło, Martyna Budziłek - Kadzidło.

Uroczystość wręczenia stypendiów odbyła się w piątek 22 listopada w Zespole Szkół Nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie.

Wyświetleń: 1798
 
13:31, 27.11.2013 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

@@
06:23, 28.11.2013 r.
A ile PDT raczył dać miesięcznie jednemu stupendyście, wiadomo???
@
10:09, 28.11.2013 r.
Jeden to już z wojska odbierał stypendium?
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne