Nie żyje 39-letni ostrołęczanin
 |
|
| Zbigniew Tyszka (+ 39 l.) |
Tragicznie zakończyły się poszukiwania zaginionego 39-letniego Zbigniewa Tyszki.- Ciało mężczyzny zostało odnalezione w jednym z kompleksów leśnych znajdujących się w Ostrołęce. Wszystkie okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci ostrołęckiej komendy - mówi asp. Sylwester Marczak, rzecznik prasowy ostrołęckiej policji.
Przypomnijmy. 39-letni ostrołęczanin ostatni raz był widziany w piątek 14 grudnia około godz. 17.00 w rejonie ul. I AWP w Ostrołęce. Od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.
- Wyświetleń: 13726
-
- 10:38, 28.12.2012 r.