« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 7 czerwca 2026 r., imieniny Roberta, Wiesława, Ariadny

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Nie żyje 39-letni ostrołęczanin

Zbigniew Tyszka (+ 39 l.)
Tragicznie zakończyły się poszukiwania zaginionego 39-letniego Zbigniewa Tyszki.
- Ciało mężczyzny zostało odnalezione w jednym z kompleksów leśnych znajdujących się w Ostrołęce. Wszystkie okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci ostrołęckiej komendy - mówi asp. Sylwester Marczak, rzecznik prasowy ostrołęckiej policji.

Przypomnijmy. 39-letni ostrołęczanin ostatni raz był widziany w piątek 14 grudnia około godz. 17.00 w rejonie ul. I AWP w Ostrołęce. Od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Reklama
Wyświetleń: 13726
 
10:38, 28.12.2012 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły