« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 14 czerwca 2026 r., imieniny Elizy, Bazylego, Waleriana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Niecodzienny wypadek na obwodnicy

Łoś, fot. Dewhurst (Wikipedia)
Wczoraj, około godz. 22.00 przy ul. Bohaterów Westerplatte doszło do niecodziennego wypadku - auto zderzyło się z łosiem.
- Potwierdzam, że takie zdarzenie miało miejsce. Samochodem osobowym kierowała kobieta. Na szczęście nic jej się nie stało - powiedział nam asp. Sylwester Marczak, rzecznik prasowy ostrołęckiej policji.
Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, zwierzę zostało odstrzelone.

Reklama
Wyświetleń: 10077
 
15:03, 17.06.2012 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły