« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 14 czerwca 2026 r., imieniny Elizy, Bazylego, Waleriana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Nieudana próba samobójcza młodego mężczyzny

Tragicznie mogła zakończyć się miniona sobota dla młodego mieszkańca powiatu ostrołęckiego. W drugi dzień Świąt mężczyzna postanowił odebrać sobie życie. Do zdarzenia doszło w miejscowości Wejdo (gm. Łyse). Na szczęście do tragedii nie doszło.

Pomoc przyszła w odpowiednim momencie. Jak udało nam się dowiedzieć, mężczyzna po nieudanej próbie samobójczej trafił do ostrołęckiego szpitala. Prawdopodobnie opuścił oddział już następnego dnia.

Do zdarzenia doszło w sobotę 26 grudnia.

Reklama
Wyświetleń: 17413
 
15:06, 28.12.2015 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły