Niedziela, 14 czerwca 2026 r., imieniny Elizy, Bazylego, Waleriana
Tragicznie mogła zakończyć się miniona sobota dla młodego mieszkańca powiatu ostrołęckiego. W drugi dzień Świąt mężczyzna postanowił odebrać sobie życie. Do zdarzenia doszło w miejscowości Wejdo (gm. Łyse). Na szczęście do tragedii nie doszło.
Pomoc przyszła w odpowiednim momencie. Jak udało nam się dowiedzieć, mężczyzna po nieudanej próbie samobójczej trafił do ostrołęckiego szpitala. Prawdopodobnie opuścił oddział już następnego dnia.
Do zdarzenia doszło w sobotę 26 grudnia.