« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 7 czerwca 2026 r., imieniny Roberta, Wiesława, Ariadny

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Niewybuch przy ul. Hallera (zdjęcia)

Niewybuch z czasów II wojny światowej znaleziono na terenie budowy kortów tenisowych w Ostrołęce. Na miejsce wezwano policję oraz saperów. Zablokowany został ruch na ul. Hallera. Jak się okazało, nie było konieczności ewakuacji pobliskich budynków.

Pocisk znaleziono podczas prac ziemnych na terenie kortów. Natychmiast poinformowano policję.

- Zgłoszenie ostrołęccy policjanci otrzymali około godz. 10.00. Po przybyciu na miejsce zabezpieczyli miejsce znalezienia pocisku. Wezwani saperzy z Orzysza wydobyli niewybuch. W czasie trwania działań zamknięto ulicę Hallera - informuje podkom. Sylwester Marczak, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Wojsko nie zdecydowało się na ewakuację pobliskich budynków. Do zdarzenia doszło w środę 6 kwietnia.

Zobacz zdjęcia:
Niewybuch przy ul. Hallera (06.04.2016)

Reklama
Wyświetleń: 14526
 
12:14, 06.04.2016 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły