« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 26 maja 2020 r., imieniny Filipa, Pauliny, Eweliny

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Niezwykli goście w "Kolorowej Szkole" (zdjęcia)

W czwartek 8 listopada uczniowie "Kolorowej Szkoły" przywitali u siebie dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 15 w Ostrołęce.
Przedszkolaki przybyły wraz ze swoimi paniami - Alicją Obrębską, Grażyną Mateusiak i Beatą Zalewską. Ta sympatyczna wizyta była wzruszająca i pouczająca dla gości oraz dla gospodarzy.

Starszaki (Nutki) obejrzały przedstawienie pt. Mały Książę. Uczniowie "Kolorowej Szkoły" przenieśli widzów do baśniowego świata, w którym napotkane postacie pomagały dzieciom zrozumieć, że miłość czy przyjaźń pociągają za sobą odpowiedzialność i trzeba dbać o to, co się pokochało.

Swoje umiejętności zaprezentowały także przedszkolaki śpiewając piosenki pt. "Maszerują dzieci drogą" i "Tajemnicze echo". Takie spotkanie dzieci z młodymi niepełnosprawnymi aktorami jest szczególną formą nauki. Aktorzy z "Kolorowej Szkoły" udowodnili, że każdy może robić coś pięknego i ważnego. Uczniowie niepełnosprawni mogą wiele nauczyć swoich młodszych kolegów.

- Takie spotkania udowadniają nam, że warto być otwartym na świat i robić coś dla innych - mówi wicedyrektor Małgorzata Szafrańska.

Spotkanie zorganizowała Anna Romejko prowadząca warsztaty teatralne w "Kolorowej Szkole".

Zobacz zdjęcia:
Niezwykli goście w "Kolorowej Szkole" (08.11.2012)

Wyświetleń: 453
 
22:02, 19.11.2012 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne