Nowa dyskoteka w Ostrołęce. Piana Party na otwarcie
Na sobotę 1 sierpnia zapowiedziano pierwszą imprezę w nowej dyskotece przy ul. Warszawskiej.Dwie sale, fantastyczna iluminacja, a przede wszystkim dobra muzyka ma zapewnić ostrołęczanom wspaniałą zabawę. Niewątpliwie nowy lokal, to jedna z największych dyskotek w regionie. Podczas pierwszej imprezy atrakcją ma być Piana Party.
Lokal nie posiada jeszcze swojej nazwy. Szczegóły dotyczące nowej dyskoteki, już niebawem w naszym portalu.
Lokalizacja:
Pokaż Nowa dyskoteka w Ostrołęce na większej mapie
- Wyświetleń: 9441
-
- 16:13, 22.07.2009 r.