« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 7 czerwca 2026 r., imieniny Roberta, Wiesława, Ariadny

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Nowa dyskoteka w Ostrołęce. Piana Party na otwarcie

Na sobotę 1 sierpnia zapowiedziano pierwszą imprezę w nowej dyskotece przy ul. Warszawskiej.
Dwie sale, fantastyczna iluminacja, a przede wszystkim dobra muzyka ma zapewnić ostrołęczanom wspaniałą zabawę. Niewątpliwie nowy lokal, to jedna z największych dyskotek w regionie. Podczas pierwszej imprezy atrakcją ma być Piana Party.
Lokal nie posiada jeszcze swojej nazwy. Szczegóły dotyczące nowej dyskoteki, już niebawem w naszym portalu.









Lokalizacja:

Pokaż Nowa dyskoteka w Ostrołęce na większej mapie

Reklama
Wyświetleń: 9441
 
16:13, 22.07.2009 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły