« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 18 października 2017 r., imieniny Juliana, Łukasza, Bratumiła

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Nowe aranżacje przebojów z okazji Dnia Kobiet (zdjęcia, wideo)

"Śpiewać każdy może... czyli jak mężczyźni okazują miłość kobietom" - taki tytuł nosił koncert, który zaprezentowali młodzi panowie - uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Ostrołęce. Muzyczne wydarzenie skierowane było do wszystkich pań z okazji Dnia Kobiet.

Wydarzenie obfitowało w dobrą muzykę, śpiew oraz dużo humoru. Panowie przygotowali ciekawe skecze dotyczące kobiet i o kobietach, a centralnym punktem była oczywiście piosenka. Uczestnicy spotkania mogli usłyszeć niezwykłe wykonania i aranżacje znanych piosenek i szlagierów muzyki popularnej.

Ze sceny popłynęły zatem takty m.in. niezapomnianego utworu Mieczysława Fogga pt. "Bo to się zwykle tak zaczyna". Dużą niespodzianką było wykonanie przeboju disco polo Zenona Martyniuka pt. "Przez twe oczy zielone". Niezwykły aranż i wykonanie sprawiły, że w piosence trudno było rozpoznać w pierwszej chwili kompozycję zespołu Akcent.

Był to dziesiąty koncert z zaplanowanych czterdziestu, które PSM ma zamiar zorganizować z okazji 40-lecia szkoły. Wydarzenie odbyło się w środę 8 marca w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Ostrołęce.

Zobacz zdjęcia:
Koncert z okazji Dnia Kobiet w PSM (08.03.2017)

Wyświetleń: 3435
 
14:04, 09.03.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Mela
19:19, 09.03.2017 r.
Fantastyczni Młodzi Ludzie.Gratuluję !Bawiłam się wyśmienicie.Czekam na następny koncert.
lena
18:11, 10.03.2017 r.
to się nazywa wykonanie disco polo, taki szlagier z wiejskiej potańcówki, a brzmi jak prawdziwa, dobra muzyka, brawo!
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne