« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 17 października 2017 r., imieniny Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Nowy Ford Edge - inteligentny, ekskluzywny SUV

Poznajcie zaawansowane technologicznie auto, które zapewni wysoki komfort podróżowania. Nieprzeciętna stylistyka nadwozia podkreśla mocną osobowość i wyróżnia go spośród innych samochodów. To nowoczesny samochód dla osób, które chcą dobrze wyglądać i czerpać radość z jazdy.

Poznaj nowego Forda Edge - daj się zaskoczyć doskonałości.

Układ aktywnej redukcji hałasu
Zaawansowane zawieszenie i szyby akustyczne zapewniają tłumienie hałasów z zewnątrz a układ aktywnej redukcji hałasu (Active Noise Control) pomaga w dalszej eliminacji hałasu i gwarantuje spokojną atmosferę podczas jazdy nowym Fordem Edge.

Trzy ukryte mikrofony wychwytują hałas w tle, który jest następnie tłumiony za pomocą odwróconych fal dźwiękowych emitowanych przez głośniki systemu audio samochodu.

Adaptacyjny układ kierowniczy
Nowa generacja układu kierowniczego w Fordzie Edge sprawia, że manewerowanie w wąskich przestrzeniach jest łatwiejsze a jazda z wyższą prędkością jest bardziej stabilna.

Dzięki zmiennemu przełożeniu układu kierowniczego poczujesz, że podróżowanie nowym Fordem Edge daje jeszcze więcej przyjemności. Przy niskich prędkościach i ciasnych przestrzeniach manewrowanie samochodem jest niezwykle łatwe.

Przy większej prędkości adaptacyjny układ kierowniczy (Ford Adaptive Steering) sprawia, że Ford Edge jest bardziej zwrotny, a jego prowadzenie precyzyjne.

Oldar Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Forda
Ostrołęka, ul. I AWP 7B
tel. (29) 760-68-85

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 2589
 
11:00, 02.03.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne