« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 26 maja 2020 r., imieniny Filipa, Pauliny, Eweliny

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

O alternatywnych metodach porozumiewania się w "Kolorowej Szkole" (zdjęcia)

Fot. Michał NerwińskiFot. Michał Nerwiński"Praktyczny kurs alternatywnych i wspomagających metod porozumiewania się (AAC)" zorganizowano w siedzibie "Kolorowej Szkoły" Niepublicznej Szkoły Podstawowej i Niepublicznego Gimnazjum w Ostrołęce. Kurs poprowadziła Ewa Przebinda.

Szkolenie przeznaczone było dla osób pragnących wykorzystać w swojej pracy metody komunikacji alternatywnej i wspomagającej: pedagogów, logopedów, terapeutów, nauczycieli i innych osób pracujących z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi z niepełnosprawnością powodującą brak lub ograniczenie komunikacji werbalnej.

Kurs poprowadziła Ewa Przebinda, pedagog i logopeda, terapeutka AAC, absolwentka podyplomowych studiów "Alternatywne i wspomagające metody porozumiewania się dzieci niepełnosprawnych" Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.

Szkolenie zostało dofinansowane ze środków Stowarzyszenia "Dajmy razem szansę" i Urzędu Miasta w Ostrołęce w ramach konkursu ofert skierowanego do organizacji pozarządowych. Kurs odbywał się w dniach 14-15 listopada w siedzibie "Kolorowej Szkoły” Niepublicznej Szkoły Podstawowej i Niepublicznego Gimnazjum w Ostrołęce.

Zobacz zdjęcia:
Szkolenie z zakresu AAC w "Kolorowej Szkole" (fot. Michał Nerwiński)

Wyświetleń: 624
 
09:46, 24.11.2015 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne