Niedziela, 7 czerwca 2026 r., imieniny Roberta, Wiesława, Ariadny
Fot. Kadr z teledyskuOstrołęczanka Martyna Ciok zaprezentowała w sieci swój teledysk do piosenki "Dlaczego". Klip został opublikowany 30 listopada. Do tej pory obejrzało go ponad 4 tys. 650 osób. Muzykę przygotowało H&P Studio. Mixem i masteringiem zajął się Jan Kluszewski.
Scenariusz teledysku i montaż przygotował Michał Jarecki. Za kamerą stanął Tomasz Porębski. Na planie nie brakowało również profesjonalnej ekipy od wizerunku. Za make-up odpowiadała Adrianna Szczęsna, a stylizację fryzur Angelika Choczaj. W klipie, który był nadrywany w studiu "Sensi" wystąpili: Aneta Żbikowska, Angelika Choczaj, Kamila Żbikowska i Łukasz Żbikowski.
Nie zabrakło również tancerek: Klaudii Zalewskiej, Natalii Kluchy Klisińskiej i Magdaleny Woźnikiewicz.