« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 19 października 2017 r., imieniny Piotra, Pawła, Ziemowita

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Od dziś akcja "Prędkość"

Fot. KMP w OstrołęceJuż od wczesnych godzin porannych, od piątku do niedzieli, policjanci z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce przeprowadzą działania "Prędkość". Funkcjonariusze drogówki szczególną uwagę zwrócą na kierujących, jadących z nadmierną prędkością.

Głównym celem prowadzonych działań jest zapobieganie wypadkom drogowym. Policjanci, w trosce o bezpieczeństwo, będą surowo egzekwować od kierujących przestrzegania ograniczeń prędkości oraz innych przepisów ruchu drogowego.

- Policjanci będą szczególnie wyczuleni na te kategorie wykroczeń i przestępstw drogowych, które są głównymi przyczynami wypadków. Funkcjonariusze wykorzystają sprzęt pomiarowy, m.in. videorejestrator, radarowe mierniki prędkości, urządzenia do pomiaru zawartości alkoholu w organizmie oraz policyjne motocykle - informuje mł. asp. Tomasz Żerański z KMP w Ostrołęce.

Policja apeluje do wszystkich uczestników ruchu drogowego, aby przestrzegali obowiązujących limitów prędkości., bowiem wykroczenie to jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych i kolizji. Za przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym powyżej 50 km/h, zatrzymywane jest prawo jazdy.

Wyświetleń: 2804
 
09:12, 14.07.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

AA
09:00, 14.07.2017 r.
Zapraszamy do Wyszla
kolo
14:58, 14.07.2017 r.
fajnie żadnego nie widzialem to tylko podpucha zimna sie boja i deszczu
Wielebny
09:09, 15.07.2017 r.
Świetnie. Łapcie spowalniaczy!
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne