« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 26 września 2017 r., imieniny Justyny, Cypriana, Euzebiusza

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Od dziś zmiany w kursowaniu linii autobusowych nr 5 i 9 w Laskowcu

Miejski Zakład Komunikacji w Ostrołęce informuje pasażerów, że od 5 kwietnia br. wprowadzone będą zmiany w kursowaniu linii autobusowych nr 5 i 9. Z uwagi na prace przy budowie kanalizacji, autobusy te nie będą kursowały na ul. Nowej w Laskowcu, natomiast na ul. Leśnej przybędzie przystanek.

5 kwietnia w Laskowcu przy ul. Leśnej zostają uruchomione dodatkowe przystanki. Nowe punkty o nazwie "Laskowiec ul. Leśna 2" są przystankami na żądanie, występują w obu kierunkach i zostały usytuowane pomiędzy przystankami: "Laskowiec ul. Długa" a "Laskowiec ul. Leśna". W związku z powyższym, ulegną, w niewielkim stopniu, zmianie godziny przyjazdu i odjazdu autobusów linii nr 5 i 9 z przystanku "Laskowiec 3".

- Dodatkowo, z uwagi na budowę sieci kanalizacyjnej od 5 kwietnia do 6 czerwca br. firma zawiesza kursowanie autobusów linii numer 5 i 9 w Laskowcu na ul. Nowej. Pasażerów w wyżej wymienionym okresie, prosimy o korzystanie z przystanków usytuowanych przy ul. Długiej. Za powstałe utrudnienia przepraszamy - informuje Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o. o. w Ostrołęce.

Mieszkańcy muszą się liczyć z utrudnieniami od 5 kwietnia do 6 czerwca br. Więcej informacji oraz aktualne rozkłady jazdy dostępne są na stronie Miejskiego Zakładu Komunikacji w Ostrołęce.

Wyświetleń: 2504
 
13:47, 05.04.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne