« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 9 czerwca 2026 r., imieniny Felicjana, Pelagii, Sławoja

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Bogumił Tadeusz Feduniewicz, lat 72, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w czwartek 31 grudnia w kościele pw. św. Antoniego (klasztor) w Ostrołęce.

Apolonia Lewandowska, lat 83, nabożeństwo żałobne odprawione zostało we wtorek 5 stycznia w kościele pw. Zbawiciela Świata w Ostrołęce.

Krystyna Rudzka, lat 88, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w czwartek 31 grudnia w kaplicy cmentarza miejskiego przy ul. Krańcowej w Ostrołęce.

Jadwiga Smolińska, lat 88, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w sobotę 2 stycznia w kościele pw. św. Antoniego (klasztor).

Reklama
Wyświetleń: 12098
 
11:44, 05.01.2016 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły