« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 9 czerwca 2026 r., imieniny Felicjana, Pelagii, Sławoja

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Tadeusz Iwanicki, lat 67, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w czwartek 19 stycznia w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Rodzin w Ostrołęce.

Stanisława Fiszer, lat 84, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w piątek 20 stycznia w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce.

Reklama
Wyświetleń: 11540
 
12:22, 20.01.2017 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły