« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 6 grudnia 2022 r., imieniny Mikołaja, Jaremy, Leontyny

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Odmulali Omulew w kostiumach (zdjęcia, wideo)

Już po raz dziewiąty nurkowie, miłośnicy pływania i spędzania czasu na świeżym powietrzu wzięli udział w corocznym "Odmulaniu Omulwi". W tym roku trzykilometrowy odcinek rzeki od mostu w Krukach pokonało około 70 osób. Wielu z nich ubranych było w specjalne kostiumy.

Podczas tegorocznej edycji wielu nurków przebrało się w kostiumy piratów i wikingów. Dzięki temu Omulew na kilka godzin zamieniła się w bardzo kolorową rzekę. Uczestnicy tradycyjnie zbierali z dna rzeki znalezione śmieci i odpady, które wrzucane były do strażackiej łodzi.

W tegorocznym spływie wzięło udział około 70 osób. Impreza z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem. Oprócz nurków trzykilometrowy odcinek Omulwi od mostu w Krukach do posiadłości przy ul. Warszawskiej pokonali kajakarze i miłośnicy pływania na pompowanych deskach.

Ponadto współorganizatorzy imprezy przygotowali spacer wzdłuż Narwi i Omulwi połączony ze zbieraniem śmieci. Uczestnicy mieli także możliwość wypróbowania swoich umiejętności na pompowanych deskach iSUP pod nadzorem ratowników z WOPR Ostrołęka.

Zobacz zdjęcia:
IX Odmulanie Omulwi (08.04.2017)

Wyświetleń: 6346
 
14:21, 08.04.2017 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne