« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 20 lutego 2020 r., imieniny Leona, Ludomiła, Lubomira

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Ostrołęccy policjanci kontrolują oznakowanie dróg w rejonie szkół i przedszkoli

Funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego ostrołęckiej komendy w trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży rozpoczęli lustrację dróg w rejonie szkół i placówek oświatowo-wychowawczych przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

Działania są prowadzone po to, aby dzieci i młodzież były bezpieczne wraz z nadejściem pierwszego szkolnego dzwonka.

- Wszelkie uwagi odnotują i przekażą zarządcy drogi, aby ten jak najszybciej usunął wszelkie nieprawidłowości. Do chwili obecnej najczęstsze nieprawidłowości, to brak znaków drogowych ostrzegawczych A-17 Uwaga Dzieci. Zapowiadamy też wzmożone kontrole kierujących przywożących dzieci do szkoły, będzie sprawdzany stan techniczny pojazdu, jego obowiązkowe wyposażenie oraz to, czy dzieci przewożone są w pojeździe w prawidłowy sposób - informuje asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy ostrołęckiej policji.

Wyświetleń: 859
 
13:48, 21.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

as
15:40, 21.08.2017 r.
Chyba takie rzeczy sie robi w roku szkolnym a nie w wakacje....
*
16:05, 21.08.2017 r.
Niech Policja skontroluje dojście i wyjazd ze szkoły w Olszewie-Borkach. Pan wójt zbudował zatoczkę autobusową która ogranicza widoczność dla dzieci i kierowców samochodów podczas wyjazdu ze szkoły. Jeden wypadek z udziałem dziecka już był,pora na kolejny?
adam
19:12, 21.08.2017 r.
kiedy beda swiatla na skrzyzowaniu ulicy sikorskiego z ulica grota roweckiego i
nberlinga. przez to skrzyzowanie przechodza dzieci do szkoly numer 10 i do przedszkola numer 9 . jest to niebezpieczne skrzyzowanie szczegolnie dla dzieci . czy wladze miasta nie mysla o bezpieczenstwie uczniow.
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne