« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 18 czerwca 2026 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Ostrołęcki cmentarz nocą z lotu ptaka (wideo)

W niedzielę 1 listopada prawdziwe tłumy odwiedziły ostrołęckie cmentarze. Mieszkańcy naszego miasta i nie tylko składali kwiaty i zapalali znicze na grobach swoich bliskich. Wiele osób przechadzało się też pomiędzy cmentarnymi alejkami nocą, aby w ciszy i spokoju wspominać zmarłych.

O tej porze miejsca pochówku robią największe wrażenie, a nostalgiczny klimat zapewniają tysiące świec. Taką niezwykłą atmosferę uchwycił z lotu ptaka nasz czytelnik Sebastian. Filmik cmentarza parafialnego przy ul. Kurpiowskiej, który nadesłał do naszej redakcji bez wątpienia skłania do zadumy i przypomina znaczenie uroczystości Wszystkich Świętych.

Reklama
Wyświetleń: 12248
 
10:07, 02.11.2015 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły