Czwartek, 18 czerwca 2026 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy
Mateusz Mierzejewski, fot. FacebookOstrołęczanin Mateusz Mierzejewski wziął udział w sesji zdjęciowej do najnowszej kampanii marki Ozonee. Jej organizatorem jest Rafał Maślak, bloger, Mister Polski 2014. To nie pierwsza przygoda Mateusza z modelingiem, wcześniej został wybrany Modelem Roku Ostrołęka Beauty 2015.
Mister Polski 2014 spośród 120 osób wybrał już 40. Niestety, Mateusz nie zakwalifikował się do grona szczęśliwców.
- Na sesję 3 stycznia do Warszawy zaproszę tylko 4 chłopaków i 5 dziewczyn. To świetna okazja, aby się wypromować, pokazać i przeżyć super przygodę. Laureatów ogłoszę we wtorek 29 grudnia - napisał na swoim profilu facebookowym Rafał Maślak.
Przebieg castingu można śledzić na Facebooku.