« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 18 czerwca 2026 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Ostrołęczanin w castingu znanego blogera

Mateusz Mierzejewski, fot. FacebookMateusz Mierzejewski, fot. FacebookOstrołęczanin Mateusz Mierzejewski wziął udział w sesji zdjęciowej do najnowszej kampanii marki Ozonee. Jej organizatorem jest Rafał Maślak, bloger, Mister Polski 2014. To nie pierwsza przygoda Mateusza z modelingiem, wcześniej został wybrany Modelem Roku Ostrołęka Beauty 2015.

Mister Polski 2014 spośród 120 osób wybrał już 40. Niestety, Mateusz nie zakwalifikował się do grona szczęśliwców.

- Na sesję 3 stycznia do Warszawy zaproszę tylko 4 chłopaków i 5 dziewczyn. To świetna okazja, aby się wypromować, pokazać i przeżyć super przygodę. Laureatów ogłoszę we wtorek 29 grudnia - napisał na swoim profilu facebookowym Rafał Maślak.

Przebieg castingu można śledzić na Facebooku.

Reklama
Wyświetleń: 16510
 
13:36, 29.12.2015 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły