« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 18 października 2017 r., imieniny Juliana, Łukasza, Bratumiła

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Ozdoby wielkanocne u "Motylków" wyprzedane na pniu (zdjęcia)

Krótko mogliśmy cieszyć oczy wspaniałymi stroikami i ozdobami, które przygotowały osoby niepełnosprawne uczęszczające na Warsztat Terapii Zajęciowej "Motylki". Prace rozeszły sie niczym ciepłe bułeczki i kto chociaż chwilę spóźnił się na otwarcie kiermaszu, nie miał dużego wyboru.

Każdego roku Ogólnopolskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych, prowadzące Warsztat Terapii Zajęciowej "Motylki" zaprasza na kiermasz prac wykonanych przez osoby niepełnosprawne. Owoce pracy osób uczęszczających na zajęcia znajdują wielu nabywców, którzy chętnie kupują stroiki wielkanocne, kwiatowe kompozycje, kartki świąteczne, notesy, pudełka czy inne ozdoby.

Kiermasz otwarto o godzinie 12.30, ale już dużo wcześniej w budynku zgromadzili się chętni do nabycia wytworów pracy "Motylków". Każdy chwytał za upatrzone wcześniej ozdoby i po wielu przygotowaniach oraz pracy podopiecznych OSON pozostały niemal puste stoły. Zakupione przedmioty na pewno zagoszczą w domach osób, które zdecydowały się odwiedzić kiermasz "Motylków" i będą wiosenną ozdobą na długi czas.

Wystawa prac odbyła się w piątek 31 marca w godzinach od 12.30 do 14.00 w siedzibie OSON przy ul. Mazowieckiej 2.

Zobacz zdjęcia:
Kiermasz wielkanocny WTZ "Motylki" (31.03.2017)

Wyświetleń: 1634
 
01:52, 01.04.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne