« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 26 września 2017 r., imieniny Justyny, Cypriana, Euzebiusza

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Panie będą się szkolić po raz czternasty

Fot. KMP OstrołękaFot. KMP OstrołękaRusza 14 edycja kursu samoobrony "Bądź bezpieczna". W tegorocznym szkoleniu przewidziano 30 miejsc. Zapisy ruszają w najbliższy wtorek 11 kwietnia. Panie, które chcą wziąć udział w szkoleniu muszą być czujne. O zapisach decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział można zgłaszać tylko telefonicznie od godziny 13.00 za pośrednictwem numeru telefonu (29) 760-14-98. Jedno połączenie, to jedno miejsce.

- Warunkiem udziału w kursie jest ukończony 16 rok życia. Osoby zgłaszające prosimy o przygotowanie danych osobowych, numeru telefonu oraz adresu e-mail w celu dalszego kontaktu na linii organizator-uczestniczka - wyjaśnia mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy ostrołęckiej policji.

Panie podczas prowadzonego kursu będą szkolić się teoretycznie i praktycznie pod czujnym okiem m.in. policyjnych instruktorów.

Tomasz Żerański podkreśla, że najwięcej zajęć będzie z samoobrony. Poza tym odbędą się zajęcia z psychologii i wiktymologii, pierwszej pomocy przedmedycznej, bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a także zdrowego odżywiania.

Uczestniczki będą mogły także sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie pod okiem doświadczonych instruktorów z klubu strzeleckiego "Obrońca" w Troszynie.

Wyświetleń: 2076
 
12:24, 10.04.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne