« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Pasowanie na przedszkolaka (zdjęcia)

W czwartek 22 listopada najmłodsze dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 17 z gr. "Krasnale" dołączyły do grona społeczności przedszkolnej podczas uroczystego pasowania.
"Maluszki" zaprezentowały w obecności rodziców i dyrekcji przedszkola piosenki, wiersze i tańce. Trzylatki zaprosiły do zabawy "Panią Jesień" i witały ją kolorowymi listkami w rytmie piosenki "Ola i liście". Przy muzyce Vivaldiego "ubierały: zaczarowane drzewo. "Krasnale" ochoczo pląsały taniec - wygibaniec przy melodii "Hop, siup dana, dana".

Występom bacznie przyglądali się rodzice, którym z twarzy nie znikały uśmiechy. Ten dzień zapewne na długo zapadnie w ich pamięci. Dyrektor przedszkola Danuta Gołaś odczytała przedszkolakom ślubowanie po czym nastąpiło uroczyste przyrzeczenie. Za dotknięciem czarodziejskiego ołówka każde dziecko stało się dzielnym przedszkolakiem.

Na pożegnanie "Maluszki" w czerwonych czapeczkach zaśpiewały piosenkę "My jesteśmy krasnoludki" i wyruszyły w podróż krętymi dróżkami. Radości i atrakcjom nie było końca. Dyrektor Danuta Gołaś pogratulowała dzieciom, ich rodzicom i wręczyła przedszkolakom pierwszy w ich życiu dyplom.

Zobacz zdjęcia:
Pasowanie na przedszkolaka (22.11.2012)

Wyświetleń: 499
 
16:59, 24.11.2012 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne