« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 26 września 2017 r., imieniny Justyny, Cypriana, Euzebiusza

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Pchli targ w Myszyńcu już w maju

Regionalne Centrum Kultury Kurpiowskiej im. ks. Władysława Skierkowskiego w Myszyńcu zaprasza do wzięcia udziału w pchlim targu. W wydarzeniu mogą wziąć udział zarówno wystawcy, jak i mieszkańcy, którzy zechcą poszukać wśród rozmaitych towarów perełek, które warto będzie zakupić.

Pchli targ to rodzaj bazaru czy jarmarku, na którym można nabyć lub wymienić różnego rodzaju towary oraz produkty. Zazwyczaj są to rzeczy używane i sprzedawane po niskich cenach. Nabywcy mogą ze sprzedawcami negocjować ceny a także proponować handel wymienny. Bywa, że na tego typu bazarach można nabyć wyjątkowe i bardzo oryginalne przedmioty.

- Gorąco zapraszamy wszystkich chętnych wystawców oraz gości chcących wziąć udział w pchlim targu. Jarmark po raz pierwszy odbędzie się 7 maja 2017 r. w pobliżu amfiteatru RCKK w Myszyńcu. Serdecznie zapraszamy - informują organizatorzy.

Pchli targ w Myszyńcu będzie się odbywał w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, od maja do września w godzinach 14.00-18.00. Więcej informacji na temat wydarzenia można uzyskać w RCKK w Myszyńcu.

Wyświetleń: 3483
 
10:43, 30.04.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne