« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 26 września 2017 r., imieniny Justyny, Cypriana, Euzebiusza

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Pięćdziesiąt osób oddało krew (zdjęcia)

Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża "Legion" po raz kolejny zaprosił na akcję krwiodawstwa, tym razem dedykowaną Pawłowi. Chłopiec walczy z białaczką limfoblastyczną typu B. Organizatorzy zadbali o świetne warunki oraz mnóstwo atrakcji.

W programie wydarzenia były: gry i zabawy dla dzieci, nauka udzielania pierwszej pomocy i pokaz sprzętu ratowniczego (OSP Ostrołęka i OSP Nowy Dwór), zumba z Anią Kowalczyk, zabiegi parafinowe na dłonie, pokaz makijażu, jazda na symulatorze skutera (KMP w Ostrołęce), zabawy i konkursy (Klub Krótkofalowców "BAZA" SP5KVW z Ostrołęki), koncert zespołu Strefa 51.

- Podczas akcji krew oddało pięćdziesiąt osób, łącznie zebrano ponad 22 litry krwi - podsumował Paweł Stawicki, koordynator akcji.

Zbiórkę krwi przeprowadzono w sobotę 1 kwietnia w ostrołęckim Avalonie. Była prowadzona też rejestracja potencjalnych dawców szpiku (DKMS).

Zobacz zdjęcia:
Akcja krwiodawstwa w Avalonie (01.04.2017)

Wyświetleń: 2262
 
15:28, 03.04.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

HDK Legion
19:35, 03.04.2017 r.
Zapraszam na każdą akcje która jest organizowana przez klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża Legion Ostrołęka . Naprawdę można się nauczyć czegoś dobrego zapraszm serdecznie😊😉
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne