« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 14 czerwca 2026 r., imieniny Elizy, Bazylego, Waleriana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Piękni i Młodzi w klubie Capitol (zdjęcia)

Zespół Piękni i Młodzi był gwiazdą sobotniej imprezy klubie Capitol. Członkowie disco-polowej grupy pochodzą z pobliskiej Łomży. W sypniewskiej dyskotece, jednej z największych w regionie, bawiło się w sobotni wieczór setki fanów muzyki tanecznej.

Zobacz zdjęcia:
Piękni i Młodzi w klubie Capitol (09.04.2016)

Reklama
Wyświetleń: 13620
 
13:31, 10.04.2016 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły