« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 9 czerwca 2026 r., imieniny Felicjana, Pelagii, Sławoja

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Płonie siano (zdjęcia, wideo)

Kilkudziesięciu strażaków walczy z pożarem bel siana, który wybuchł na jednej z posesji przy ul. Łomżyńskiej. W akcji bierze udział m.in. specjalna, duża cysterna z wodą. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć przyczyną pożaru jest prawdopodobnie samozapłon.

Zobacz zdjęcia:
Pożar przy ul. Łomżyńskiej (05.06.2016)



Reklama
Wyświetleń: 11651
 
19:34, 05.06.2016 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły