Niedziela, 14 czerwca 2026 r., imieniny Elizy, Bazylego, Waleriana
Do pobicia około 30-letniego mężczyzny doszło przed południem na ul. Starosty Kosa w Ostrołęce. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, po przybyciu na miejsce policji, poszkodowany oświadczył, że sam się przewrócił i nie potrzebuje żadnej pomocy.
Do zdarzenia doszło około godz. 10.30. Z relacji naszego czytelnika wynika, że dwóch mężczyzn na ul. Starosty Kosa zaczęło bić jednego z przechodniów. Wszyscy uczestnicy zajścia prawdopodobnie się znają, a powód bójki były porachunki. Niewykluczone, że sprawcy byli pod wpływem substancji odurzających. Byli podobno bardzo agresywni.