« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 24 września 2023 r., imieniny Gerarda, Teodora, Hermana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Podejrzani o kradzież sprzętu RTV w areszcie

Fot. KMP w OstrołęceDwóch mieszkańców powiatu ostrołęckiego zatrzymali funkcjonariusze policji. Mężczyźni są podejrzani o kradzież telewizora i komputera z jednego z domów na terenie naszego powiatu. Wartość strat właściciel oszacował na kwotę około dwóch tysięcy złotych.

Do zatrzymania dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież sprzętu RTV przyczyniły się działania prowadzone przez policjantów z Komisariatu Policji w Myszyńcu.

- Mundurowi z Myszyńca zostali poinformowani o kradzieży telewizora i komputera w czwartek 24 sierpnia około godz. 11.00. Według wstępnych ustaleń do czynu doszło około godziny 3.00 w nocy. Sprawcy dokonali kradzieży wykorzystując otwarte okno w jednym z pomieszczeń. Właściciel wartość strat oszacował na kwotę około dwóch tysięcy złotych - informuje asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy ostrołęckiej komendy policji.

Dzięki sprawnej akcji funkcjonariuszy, jeszcze tego samego dnia został zatrzymany 31-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, podejrzany o popełnienie tego przestępstwa. Dzień później zatrzymano drugiego mężczyznę, 24-letniego mieszkańca naszego powiatu. Zostali osadzeni policyjnym areszcie.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyznom zarzutów dotyczących kradzieży. Dalsze czynności w tej sprawie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Ostrołęce prowadzą policjanci z Komisariatu Policji w Myszyńcu.

Wyświetleń: 1055
 
09:20, 29.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne