« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 22 maja 2019 r., imieniny Heleny, Wiesławy, Romy

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Policja i CBŚ "z wizytą" u narodowców (wideo)

Na kilka dni przed zbliżającym się Marszem Niepodległości w Warszawie funkcjonariusze policji i Centralnego Biura Śledczego odwiedzają narodowców w ich domach. U części z nich dokonywane są przeszukania. Funkcjonariusze w ostatnich dniach zawitali również do Ostrołęki.

Szeroko zakrojona akcja odbywa się w całej Polsce. Do domów i mieszkań, w których mieszkają członkowie stowarzyszeń o charakterze skrajnie narodowym, przychodzą funkcjonariusze policji i wypytują o ich udział w tegorocznym Marszu Niepodległości w Warszawie. Padają pytania skąd, kiedy i z kim na tegoroczny marsz się wybierają.

- Perfidne działania policji i prokuratury, nie pomijając tej z Ostrołęki, poprzez nachodzenie działaczy, przeszukania mieszkań i zabieranie im sprzętu komputerowego mają na celu eskalację napięć przed samym Marszem Niepodległości. W wielu miastach policja posuwała się nawet do odradzania niektórym osobom udziału w Marszu Niepodległości w Warszawie, sugerując im, że może to zaszkodzić w ich późniejszej karierze zawodowej i politycznej - twierdzi Mateusz Bałazy, prezes ostrołęckich struktur ultraprawicowej Młodzieży Wszechpolskiej.

- To rutynowe działania prewencyjne prowadzone w całej Polsce - tłumaczy asp. Mirosława Rudzińska z biura prasowego zachodniopomorskiej komendy policji w rozmowie z portalem Gazeta.pl. - Rozmawiamy z przedstawicielami różnych ugrupowań wybierających się na marsz, ale także przewoźnikami. Chodzi o względy bezpieczeństwa - ustalenie liczby potencjalnych uczestników i zapobieganie chuligańskim incydentom, które miały miejsce w ubiegłych latach.

Konfiskują komputery i laptopy
Historię spotkania z funkcjonariuszami Centralnego Biura Śledczego opisał nam 32-letni Andrzej Bojarski, prezes stowarzyszenia Narodowa Ostrołęka.

- We wtorek 4 listopada br. o godzinie 6.00 rano w moim mieszkaniu odwiedziło mnie trzech funkcjonariuszy CBŚ, którzy na podstawie postanowienia Prokuratory Okręgowej w Warszawie przeszukali mieszkanie oraz zajęli komputer. Działanie CBŚ ma związek z nieznaną mi sprawą prowadzoną z urzędu w związku z art. 256 par. 2 k.k. przeciwko nieznanej mi osobie. Istnieje uzasadnione podejrzenie, że sprawa ta ma na celu zastraszenie oraz dyskredytację działaczy politycznych związanych z Ruchem Narodowym oraz kandydatów w wyborach samorządowych KW Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikkego. Sprawa według sygnatury jest z roku 2013, natomiast "dziwnym" zbiegiem okoliczności czynności z nią związane zostały podjęte w przededniu Marszu Niepodległości oraz w przededniu wyborów samorządowych. Ponadto pragnę nadmienić, że jako działacz narodowy oraz pasjonat historii nie mógłbym propagować żadnych ideologii totalitarnych, które stoją w rażącej sprzeczności z ideami narodowo-demokratycznymi - pisze Bojarski w przesłanym do naszej redakcji oświadczeniu.

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego na zlecenie warszawskiej prokuratury przeszukali mieszkanie Bojarskiego i skonfiskowali jego komputer. Sprzęt wydał dobrowolnie. Funkcjonariusze szukali wszelkich przedmiotów oraz danych zgromadzonych na komputerze, które propagują faszyzm lub inny totalitarny ustrój państwa. Grozi za to kara nawet dwóch lat pozbawienia wolności.

Marsz podłości
Podczas Marszu Niepodległości w Warszawie co roku dochodzi do poważnych zamieszek i regularnej bitwy z policja. O wszczynanie bójek oskarżani są właśnie członkowie ruchów narodowych.

W tym roku 11 listopada ulicami Warszawy przejdzie kilka marszów i manifestacji. Dwa główne to "Marsz Razem dla Niepodległej", w którym weźmie udział m.in. Prezydent RP Bronisław Komorowski oraz władze miasta stołecznego Warszawy, oraz Marsz Niepodległości organizowany przez środowiska narodowców.

Od kilku tygodni trwa wielka mobilizacja policji. Jak nieoficjalnie dowiedziało się radio RMF FM, nad bezpieczeństwem warszawiaków oraz uczestników manifestacji i marszów ma czuwać nie mniej niż 5200 osób - podaje serwis niezalezna.pl.

Wyświetleń: 6674
 
15:11, 08.11.2014 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

LEL
15:22, 08.11.2014 r.
czy to jeszcze policja czy już gestapo
gość
15:24, 08.11.2014 r.
bardzo dobrze,że sprawdzają bo może zapobiegną podpaleniom i innym burdom.
margo
15:29, 08.11.2014 r.
Jak za komuny
15:30, 08.11.2014 r.
działania policji na zlecenie rządu to istne wariactwo. jak mozna zastrzszać i kraść sprzęt komp. aktywistom legalnie dzalających organizacji w oparciu o polskie prawo ???..przecież to próba wypychania poza nawias demokracji ....czy platworma chce mieć w polsce konspiracyjne organizacje ??? po co ? przecież to droga do tworzenia w polsce jakegoś IRA lub ETA ....czy mądrale z rządu chcą miec u nas organizacje terrorystyczne ??????
LEL
15:31, 08.11.2014 r.
^ w imie bezpieczeństwa trza zniewalać naród

w sumie to pewnie zapobiegną podpaleniu wozu TVN
olaf
15:37, 08.11.2014 r.
PROKURATOR PROWADZĄCY " SPRAWĘ " BOJARSKIEGO....TO TA SAMA OSOBA CO UMORZYŁA ŚLEDZTWO W SPRAWIE AFERY HAZARDOWEJ KILKA LAT TEMU HA HA HA....CZYLI TZW DYSPOZYCYJNY PROKURATOR RZĄDU
25latwolnosci
15:48, 08.11.2014 r.
Przedwyborcza nagonka! Państwo POlicyjne!
:)
15:48, 08.11.2014 r.
Narzekaliście na PIS ;)
słownik polecam
15:54, 08.11.2014 r.
ultraprawicowej? MO to z kolei ultra ignoranci
ja
16:15, 08.11.2014 r.
Elka, zjedz snikersa bo gwiazdorzysz.

Skąd taka ogolnopolska akcja? Strach...?
figur
16:23, 08.11.2014 r.
polska dla polakow
16:31, 08.11.2014 r.
Tak spytam a dla kogo ma być niby Polska jak nie dla nas polaków ,
może dla Putina chociaż on i tak wejdzie gdzie będzie chciał a te śmieszne groźby typu sankcje to on ma w czarnej dziurze tak jak zresztą Stalin 70 lat temu
krzysiek
16:43, 08.11.2014 r.
no a dla kogo ma byc Polska dla niemcow, cyganow i turkow?? nie dla Polaków !
Andrzej B.
16:51, 08.11.2014 r.
Szanowna Pani Elka M,przypominam że nikt nie jest anonimowy w sieci i mogę wystąpić na drodze prawnej z art.212 kk o zniesławienie,więc proszę wstrzymać się z takimi wyssanymi z powietrza rewelacjami
.pozdrawiam
olka
16:56, 08.11.2014 r.
Jak Ci "narodowcy" mogą nazywać się patriotami???
Patriota wspiera Polskę i szanuje święta narodowe a nie urządza sobie pokazy siły,robi bałagan i zadymy. To święto Polaków - wszystkich a nie tylko narodowców wielbiących zadymy.
Mateo
17:05, 08.11.2014 r.
Bo Elka M, pracuje w ostrołęckiej policji i teraz boi się odpowiedzialności za naruszenie konstytucyjnych wolności. Po prostu w tym roku narodowcy mają szansę wejść do samorządu i posprzątać ten bajzel jaki przez te wszystkie lata narobili politycy wspólnie ze swoimi służbami. CWP
XY
17:07, 08.11.2014 r.
Ciekawe co Elka.M powie policjantom, którzy zastukają do niej w poniedziałek o 6 rano. :laughing:
K
17:12, 08.11.2014 r.
Nawet miłościwie panująca władza przyznaje, że państwo polskie istnieje tylko teoretycznie. Szykanowanie ludzi za poglądy w niby demokratycznym państwie w środku Europy świadczy o strachu platformersów przed własnym narodem. Andrzej, nie daj się i do zobaczenia we wtorek w stolicy.
17:13, 08.11.2014 r.
Znam tych ludzi od dawna, wielu z nich za małolata nosiło swastyki na ramieniu. Naziole zasrani. Mam nadzieje że znajdą coś na tych kompach
NISZCZ NAZIZM!
IQ
17:25, 08.11.2014 r.
prezes ostrołęckich struktur "ultraprawicowej". Widzę, że redakcja mojej-ostrołęki bardzo mocno przywiązała się do słowa "ultra". A wszystko tylko po to, aby zdyskredytować narodowe organizacje. Poprzez używanie takich słów niczym nie różnicie się od tych "funkcjonariuszy", którzy wtargnęli do mieszkań patriotów.
Dariusz
17:47, 08.11.2014 r.
Brawo policja! Zniszczyć tę faszystowską organizację w zarodku!
IQ
17:55, 08.11.2014 r.
Do Dariusza. Skąd taka nienawiść? "Faszystowską"? Przypominam, że za zniesławienie, pomówienie, obmówienie, oszczerstwo legalnie działającej organizacji też jest odpowiedni paragraf.
lewy
17:56, 08.11.2014 r.
Brawo je...b....a......ć..
!!! Karać nie wyróżniać.
Ariusz Wolski
17:57, 08.11.2014 r.
A dla Dariusza marycha, żeby nie miał bólu głowy jak pałował bez opamiętania. Takich to do Holandii na eutanazję z NFZ.
~ tępić konopie
18:18, 08.11.2014 r.
... następny od 'uwolnić konopie'. takich właśnie policja powinna ścigać za rozprowadzanie, handel niszczenie młodzieży. To nie w tym kraju. Macie wolność więc przenieście się do Amsterdamu i Brukseli.
Działają zgodnie z prawem
18:38, 08.11.2014 r.
Art. 256. Propagowanie faszyzmu lub totalitaryzmu
§ 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto w celu rozpowszechniania produkuje, utrwala lub sprowadza, nabywa, przechowuje, posiada, prezentuje, przewozi lub przesyła druk, nagranie lub inny przedmiot, zawierające treść określoną w § 1 albo będące nośnikiem symboliki faszystowskiej, komunistycznej lub innej totalitarnej.

Panie Bojarski i przyjaciele.
Miro
19:04, 08.11.2014 r.
Widzę że propaganda medialna działa, Ci którzy nazywają członków marszu faszystami chyba nigdy tam nie byli, tam w 95% idą normalni ludzie, młodzież, ludzie starsi, księża, inżynierowie. To że są burdy to zawsze się znajdzie w 100 tys osób kilkudziesięciu idiotów.
postawny paragraf dla kogo?
19:09, 08.11.2014 r.
Prawo można zawsze zmieniać chociażby pod osłoną nocy jak to miało miejsce i naprędce prezydent to podpisał. Chociaż mości Gwidonie od prawa, wiesz zapewne, że marsz przejdzie inna trasą i zobaczysz jak policja razem z lewakami z Niemiec i Polski będzie próbowała zakłócać marsz, jak w tamtym roku-co kamery potwierdziły, ale oczywiście nie pamiętacie. Jak chcą niech maszerują inną trasą-lewacy i odszczepieńcy. To jakie święta Polacy mają obchodzić? Może święto Chanuka i dewiacji ogólnoświatowej? Pisanie o faszystach i poniewieranie swojego narodu jest niewybaczalnym błędem, Nawet jak ktoś ma światowe poglądy. Wolność obowiązuje każdego, a nie wybranych i na dodatek mniejszości w tym kraju. Tego nie można akceptować w majestacie wyżej wymienionych artykułów i paragrafów. Postaw się
a paragraf się znajdzie-skąd my to znamy?
Czego bronicie, jakie macie wartości, czy jeszcze są w tym narodzie?
do figur
19:53, 08.11.2014 r.
''polska dla polakow''
dla złodziei i bydlaków
do Andrzej B.
19:59, 08.11.2014 r.
Jak Ty człowieku tutaj piszesz jak nie masz komputera? :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
Kurp
20:35, 08.11.2014 r.
Nie należę do Ruchu Narodowego, ale wydaję mi się że ten marsz to krzyk rozpaczy na to co dzieje się w kraju. Afery i kompromitacje polityków PiS,PO ,PSL,SLD, czy Ruchu Palikota napawają mnie obrzydzeniem. Zgadzam się że Polska powinna być dla wszystkich Polaków a nie tylko dla wybranych. I chyba jest po to ten marsz.
ONYX
20:49, 08.11.2014 r.
Zapisujcie, przystępujcie wszyscy do narodowców niech CBŚ ma co przeszukiwać, w ten sposób się nie wyrobią być wszędzie przed następnym 11.11
OK
21:57, 08.11.2014 r.
nareszcie tych bojówkarzy uspokoją
POLSKI Trybunal SPRAWIEDLIWOSCI
22:15, 08.11.2014 r.
Won zydokomuno z Polski.Chyba ,ze wolisz za kraty
Już zdecydowany wyborca
22:37, 08.11.2014 r.
Dziękuję panom z policji politycznej za tą akcję i uświadomienie w jakim kraju żyjemy. Dzięki wam już wiem na kogo mam głosować. Oczywiście będzie to Ruch Narodowy.
kolosik
22:45, 08.11.2014 r.
Zauważyliście jak zmienia się retoryka u lewakówi+antify?
Jeszcze 5 lat temu nie używano słowa NACJONALIZM, wszem i wobec pisano o FASZYSTACH, "razem przeciw faszyzmowi", "faszyzm nie przejdzie" itp
Teraz Faszyzm zastąpiono określeniem NACJONALIZM, za kolejne 5lat odbywać się będą marsze przeciwko PATRIOTYZMOWI....
to tylko kwestia czasu.
Zburzyć i zniszczyć wszelkie wartości ważne dla większości Polaków, które mieszczą się w zakresie "BÓG, HONOR, OJCZYZNA" wartości, które wciąż są solą w oku, bo hamują lewacką politykę, która mieni się czerwienią i 6 barwną tęczą.
DD arek
22:54, 08.11.2014 r.
narodowcy to ograniczeni ludzie, zacofani, ksenofoby itp itd. a ten B. ma wszystko ok?
Anka PiSanka
23:03, 08.11.2014 r.
Żyjemy wiec w państwie komuno-faszystowskim (bo oba te człony, wbrew pozorom, są do siebie zadziwiająco podobne). Ja się na to nie godzę. Lewactwo wszelakiego autoramentu krzyczało onegdaj, jakie to państwo policyjne stworzył Jarosław Kaczyński. Pytam: jakie państwo faszystowsko-komusze stworzył Tusk i jego ferajna?
do narodowców
23:30, 08.11.2014 r.
was nie można karać , wam trzeba pomagać , was trzeba leczyć,macie dużo pozytywnych cech,porządna terapia i wrócicie do ludzi
Inka
23:43, 08.11.2014 r.
Grunt to mieć siano w łbie i nie mieć pojęcia o tym co się reprezentuje i używa słów których znaczenie się nie rozumie.
Narodowcy - ''Nacjonalizm (z łac. natio, „naród”) – postawa społeczno-polityczna uznająca naród za najwyższe dobro w sferze polityki.''
- czyli chcesz być anty- społeczny, anty-narodowy.
To tak jakby Swastyka nie była symbolem faszyzmu.
Tak to już jest. Jak się nie myśli samodzielnie to się jest osłem sterowanym za pomocą marchewki.

Faszyzm to ustrój, który działał we Włoszech. Nazizm to całkowita skrajność i zło - chęć wymordowania innych nacji. Żaden normalny narodowiec o czymś takim nie myśli. Mało tego narodowcy z różnych krajów wspierają się np. Polacy i Węgrzy. Nie powinno się mylić poszczególnych terminów. Szowinizm, nazizm, faszyzm charakteryzuje agresja i chęć eksterminacji ludzi innych narodowości, natomiast nacjonalizm i patriotyzm charakteryzuje miłość do ojczystego kraju i własnego narodu oraz chęć pracy dla jego dobra, upamiętnianie bohaterów walk o niepodległość Polski i tak dalej.
mikrus
05:57, 09.11.2014 r.
Tak działala policja polityczna w latach przed II wojną światową.Nazywano ją DEFA. Jeśli narodowcy to faszyścii to popieram to działanie.Faktem jest,że podczas waszych tzw. marszów stolica jest niszczona.Tak być nie może.Ponadto z waszych wypowiedzi wynika,że macie bardzo poważne luki w historii najnowszejnaszego kraju.W zasadzie wasza wiedza kończy się na dóch chasłach/Polska dla polaków i A zamiast liści i.td./to stanowczo zbyt mało.
Janusz
08:04, 09.11.2014 r.
A,tak,tak. Policja ,,b.dobrze robi" Ostatecznie ,to za nasze podatki wybudowali sobie Palac. I z naszych ciezkicxh podatkow wyplacaja sobie nagrody i piers wystawiają po blaszane odznaczenia ,za które znow pobierają jakies pieniądze . A, wszystko to tylko z naszych podatkow.
W ubiegłym tygodniu zostalem okradziony już ponad 70-ty raz w przeciągu zaledwie 16-tu lat i tego faktu nawet nie zgłaszam policji ,bo jakiej -politycznej?.
Mam apel do złodziei ,którzy może kradna dlatego ,ze nie ma co wlozyc do gara.
Jak już kradniesz akumulatory ,to nie dokonuj dewastaji.nieucinaj przewodow ,klem i mostkow nie zabieraj.Jezeli kradniesz paliwo ,to nie tnij przewodow paliwowych ,itp.
Zlodzieju! wykaz się odrobina patriotyzmu.Element POkomunistyczny rzadzacy w Polsce ,nie jes w stanie Ciebie takich mini zasad nauczyć.Dlaczego? [doczytaj sobie
WIELKIE BRAWA DLA POLICJI
08:06, 09.11.2014 r.
Bardzo dobrze,że wzięli się za tych bezmózgowców,chuliganów.Rodzice powinni się za nich wstydzić.Znam jednego-jak przechodzę obok to zawsze się boję-jak bym mijał się z SS.
ef
08:10, 09.11.2014 r.
Trzymajcie się, takie cos tylko wzmacnia ludzi i pokazuje ze to co robia ma sens....
Wpjciech Bojarski
09:00, 09.11.2014 r.
Damien.Powiedz mi kiedy w ktorym momencie publicznie?Kto nosil swastyki?Nazywam sie Wojciech Bojarski.Nie uzywam nicku.Nie mam nic do ukrycia maly czlowieku.Wstan i pokaz kim jestes.Czy tak bardzo Pollska cie boli?
ja!
09:41, 09.11.2014 r.
A chca wyjścia z unii? Jak tak będę glosowac.

Co sie teraz dzieje z Polska?!
Jarek
10:34, 09.11.2014 r.
Najwyzsza pora aby zrobić Porządek z PO.dzieki Wam którzy głosowaliście na PO mamy to co mamy
11:18, 09.11.2014 r.
A czemi Pis I PO nie rozliczymy za te wszystkie lata,ani jedni ani drudzy nic dobrego nie zrobili :(
Łukasz Zb
12:20, 09.11.2014 r.
No i mamy nowe Służby Bezpieczeństwa i Policję Polityczną chociaż wiem, że jest to nakaz z góry a szeregowi policjanci mogą mieć odmienne zdanie. Dziś żydówka z belwederu pośrednio przez mężusia nazywa Polskie barwy FASZYSTOWSKIMI. Druga komuna, 3 Rzeczpospolita o której ocalenie walczyli m.in. żydek Wojewódzki i inne m.e.n.d.y. Najgorsze jest to, że są jeszcze tacy, którzy przyznają się do głosowania na PO.
Anka PiSanka
12:50, 09.11.2014 r.
Szanowni Państwo!

W proteście przeciw bezprawiu, przeciw stalinowskim metodom prześladowania i zwalczania opozycji, głosujmy w następną niedzielę na Nową Prawicę - lista nr 7.
Zachęcam również do oglądania na bieżąco, 11 listopada po godz. 15:00 Marszu Niepodległości. (Marsz Niepodległości powinien być transmitowany na Polsacie News).
Maciek M.
12:51, 09.11.2014 r.
Złośliwa politycznie motywowana akcja prokuratury i policji wobec działaczy patriotycznych to wg mnie taki krzyk rozpaczy rządu PO, który zamiast działać na rzecz Polski działa tylko na rzecz interesów wąskiej grupy osób.
Zresztą w tym zakresie SLD, PSL czy nawet PiS nie są lepsze - co chodzby pokazuje ostatnia afera z udziałem polityków PiS.
Jedynie nowe siły mogą zmienic istniejący stan rzeczy. Dlatego Platforma boi sie narodowców i sięga po stalinowskie metody.
To chyba dostrzega każdy myślący człowiek w Polsce. Niekoniecznie o poglądach narodowych.
13:12, 09.11.2014 r.
Panie Andrzeju za tydzień głosuję na pana.
ja jadę
14:01, 09.11.2014 r.
Wasze niezadowolenie mozecie wyrazić poprzez udział swój w uroczystościach 11 Listopada w Warszawie
14:19, 09.11.2014 r.
Na tym portalu spotykają się ludzie młodzi,którzy mają nikłą wiedzę i nie rozumieją różnicy między NACJONALIZMEM a IDEĘ NARODOWĄ! W Polsce nigdy NIE BYŁO nacjonalizmu,faszyzmu czy nasizmu.! Dla Narodowców Polakiem był ten kto myślał po polsku,pracował dla Polski-mógł być każdej narodowości!Teraz środowiska lewackie,postkomunistyczne i michnikowszczyzna usiłuje odebrać nam tradycję i deprecjonować tamte ideały! Andrzej-masz mój głos!
14:24, 09.11.2014 r.
Na tym portalu spotykają się ludzie młodzi,którzy mają nikłą wiedzę i nie rozumieją różnicy między NACJONALIZMEM a IDEA NARODOWĄ! W Polsce nigdy NIE BYŁO nacjonalizmu,faszyzmu czy nasizmu.! Dla Narodowców Polakiem był ten kto myślał po polsku,pracował dla Polski-mógł być każdej narodowości!Teraz środowiska lewackie,postkomunistyczne i michnikowszczyzna usiłuje odebrać nam tradycję i deprecjonować tamte ideały! Andrzej-masz mój głos!
Andrzej Bojarski
16:09, 09.11.2014 r.
Moi drodzy,dziękuję za wyrazy poparcia.Mogę Wam obiecać że będę robił co w mojej mocy by naszą Ojczyznę wyrwać z łapsk tej obrzydliwej quazi dyktatury i przekazać władzę w ręce prawowitych mieszkańców tych pięknych ale zarazem jakże udręczonych ziem.Wolność jest w naszych sercach i musimy ją przynieść z naszymi sztandarami.Gorąco pozdrawiam,pisząc te słowa z telefonu. Czołem Wielkiej Polsce!
16:09, 09.11.2014 r.
Głosuję Andrzeju na ciebie , Polska będzie narodowa albo żadna.
wielebny
16:30, 09.11.2014 r.
Głosujcie na Listę Nr 7 - jest jeszcze nadzieja
m
17:17, 09.11.2014 r.
Kochać swoją Ojczyznę, pracować dla niej uczciwie, dbać o dobro narodu polskiego to patriotyzm a nie faszyzm, jak próbuje się to wmówić Polakom.
LELIS
21:10, 09.11.2014 r.
Powinny do Urzędu Gminy Lelis wkroczyć bo tam jest tyle przekrętów wśród urzędników, że powinni za to odpowiedzieć. Może te CBŚ się tam wybierze :wink:
lou
21:20, 09.11.2014 r.
no dobra, jest nagonka na policję, w bardzo dużej mierze zasłużona, ale nie traćmy rozumu. Policja nawet jeśli ich nachodzi to nie z łapanki i nie do przypadkowych niewiniątek. Ci panowie robią z siebie ofiary represji, ale żaden z nich publicznie nie przyzna, że wymach-ują hitlerowskim pozdrowieniem na każdej prywatnej imprezie przy piwie i że są jawnymi zwolennikami faszyzmu. Idąc do funkcji publicznych w wyborach chyba musieli się z tym liczyć. A nawet jeśli nie o wybory chodzi to jest to ciągle łamanie prawa i powinni mieć tę świadomość. Niestety, ale to dobrze, że policja pilnuje takich skrajnych działaczy. Tacy jak oni nie idą na marsz by wyrazić swoje zadowolenie z niepodległości.

* moja-ostroleko - bez jaj z tymi cenzurowanymi słowami w komentarzach. To tak apropo represji i kontrolowania. Żebym musiał rozdzielać słowa przez waszą cenzurę to juz przesada. Na największych portalach nie cenzurują nawet przekleństw i bardzo słusznie.
lou
21:24, 09.11.2014 r.
Żeby nie było, nie chcę uderzyć w nikogo personalnie i pakować wszystkich do jednego wora. Ale mimo niechęci do policji wiem, bo nie jest to tajemnicą, że niektórzy panowie ocierają się o niektóre artykuły i nie wszystkie poglądy można prezentować z pełną wolnością. Same ich oficjalne postulaty w dużej mierze popieram.
lordziwo
22:34, 09.11.2014 r.
Jak to było??.... 25 lat wolności hahaha
Anka PiSanka
23:23, 09.11.2014 r.
Do lou @ 21:20,

Cyt. "Ci panowie robią z siebie ofiary represji, ale żaden z nich publicznie nie przyzna, że wymach-ują hitlerowskim pozdrowieniem na każdej prywatnej imprezie przy piwie".

Na prywatnej imprezie, przy piwie (zapewne marki "Ciechan"), każdy chętny może do woli, do bólu stawów w rękach, "wymachiwać hitlerowskim pozdrowieniem". Nic nikomu do tego. Każdego policjanta który wszedłby na taką prywatną imprezę bez stosownych nakazów, wyrzuciłabym za drzwi. (Ja sama, jako zagorzała "narodówka", gdy nie mogę zasnąć, "hajluję" sobie parę razy przed lustrem, po czym zasypiam snem niewinnego dziecięcia.
lou
00:47, 10.11.2014 r.
aha, wyjaśniłaś sprawę.
Anka PiSanka
17:39, 10.11.2014 r.
Do lou,

Bardzo się cieszę, że zdołałam wyjaśnić Ci pewne kwestie, związane z szeroko rozumianymi wolnościami obywatelskimi.
Z przyjemnością konstatuję, że jesteś jednym z bardziej inteligentnych ludzi, odwiedzających to forum... (Tylko gwidon, (a gdzież się on podziewa?), być może, jest bardziej inteligentny od Ciebie. No, ale chyba nie jesteś aż tak bezczelnie pyszny, zadufany w sobie i arogancki, aby próbować dorównać gwidonowi...?
Pozdrawiam...
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne